Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 2 273,00 zł - 7 608,00 zł

Przepływ

Przepływ

Separatory substancji ropopochodnych

Separatory ropopochodnych

urządzenia stosuje się do podczyszczania wody opadowej lub procesowej w celu oddzielenia zanieczyszczeń węglowodorów z powierzchni parkingowych, podczas mycia aut w myjniach samochodowych, warsztatach samochodowych czy stacji demontażu pojazdów.  W naszej ofercie posiadamy separatory z wkładem koalescencyjnym i lamelowym klasy I, dla których stężenie ropopochodnych na odpływie musi być poniżej normy 5 mg/l. Posiadamy separatory z zintegrowanym osadnikiem, z dodatkowym by-passem ( obejściem hydraulicznym) oraz z zintegrowaną komorą pompową. Polecamy zapoznać się z poradnikiem : "Dobór separatora substancji ropopochodnych"Zapraszamy do kontaktu z doradcą w celu doboru odpowiedniego przepływu separatora oraz pojemności osadnika.

Aktywne filtry

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 

SEPARATOR ROPOPOCHODNYCH SWK

  • Separator substancji ropopochodnych 
  • Sprawdzi się w małych zakładach, warsztatach, myjniach
  • Przepływ od 1,5 do 10 l/s
Cena
2 273,04 zł Cena podstawowa 2 952,00 zł
1 848,00 zł netto
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 

SEPARATOR ROPOPOCHODNYCH OIL I

  • Separator substancji ropopochodnych
  • Wkład koalescencyjny lub lamelowy
  • Przepływ od 3 do 45 l/s
Cena
3 588,46 zł Cena podstawowa 3 777,33 zł
2 917,45 zł netto
Oferowane separatory są wykonane z polietylenu metodą formowania rotacyjnego co zapewnia, że zbiornik jest wytrzymały oraz szczelny na długie lata. Niewielka wysokość zbiornika umożliwia ograniczenie kosztów montażu po przez zastosowanie płytszych wykopów podczas instalacji. Separatory w standardowej opcji nadają się do posadowienia w terenie zielonym, jednak przy zastosowaniu się do instrukcji producenta można je instalować w terenie przejezdnym lub jako separatory wolnostojące. Separatory spełniają wszystkie normy i atesty pozwalające na instalację na terenie kraju. 
Aquatechnika to idealne miejsce na zakup separatorów substancji ropopochodnych. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice,inne oraz dostawy zagraniczne. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.