SYSTEM OGRODOWY GAMA RAIN JET 1000L -16%
2 757,66 zł Cena 2 316,43 zł

do końca promocji

Zagospodarowanie wody deszczowej

Systemy wykorzystania deszczówki w ogrodzie

kompletne zestawy zbiorników podziemnych wraz z wyposażeniem pokryw, włazów rewizyjnych, filtrów i systemem pompowym dystrybucji wody możemy wykorzystywać do nawadniania terenów zielonych i mycia samochodów dla gospodarstw domowych i obiektów komercyjnych. Systemy umożliwiają do 100% oszczędności wody do podlewania ogrodu.

Systemy wykorzystania deszczówki w domu-ogrodzie

kompletne rozwiązanie systemu zbierania wody deszczowej wraz z jej filtracją mechaniczną do celów użytkowych tj. spłukiwanie toalet, pranie oraz nawadniania terenów zielonych. Do dystrybucji wody wykorzystuje się specjalne pompy z auto-uzupełnieniem wody oraz centrale deszczowe działające zamiennie z wodą wodociągową, aby w wypadku deficytu deszczówki system mógł pracować w sposób ciągły. Systemy domowe umożliwiają nam do 50% możliwych oszczędności wody względem całościowego rozkładu zużycia.

Aktywne filtry

AQUAMATIC DOMESTIC C PLUS

  • Wykorzystanie deszczówki do toalet, pralek, nawadniania ogrodu
  • W pełni zautomatyzowana centrala deszczowa 
  • Wydajność 4,2 m3/h, podnoszenie H=48 m
Cena
5 961,60 zł Cena podstawowa 6 624,00 zł
4 846,83 zł netto

SYSTEM DOMOWY F-LINE MCRAIN

  • System F-Line McRain zagospodarowania deszczówki w domu i ogrodzie
  • 2 warianty central do wyboru: Centrala AquaMatic Domestic C Plus i S Plus
  • Pojemności zbiorników od 1500 do 7500 l
Cena
9 364,92 zł Cena podstawowa 10 641,96 zł
7 613,76 zł netto
pokazuje 1 - 24 z 52 elementów

Zagospodarowanie wody deszczowej, mała retencja, jest obecnie jednym z bardziej rozpowszechnionych sposobów na magazynowanie wody do celów późniejszego wykorzystanie w chwilach deficytów dostaw wody. Zmiany klimatyczne  postępujące z roku na rok powodują wydłużanie się pory suchej co doprowadza do stepowienia się terenów Polski. Wykorzystanie deszczówki jest jednym ze sposobów na ratowanie terenów podatnych suszę poprzez ciągłe nawadnianie wodą deszczową.

Aquatechnika to idealne miejsce na zakup systemu zagospodarowania wody deszczowej. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice,inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć