Zagospodarowanie wody deszczowej

Systemy wykorzystania deszczówki w ogrodzie

kompletne zestawy zbiorników na deszczówkę wraz z wyposażeniem pokryw do zbiorników, włazów rewizyjnych, filtrów deszczówki i systemem pomp automatycznej dystrybucji wody deszczowej, którą możemy wykorzystywać do nawadniania terenów zielonych i mycia samochodów dla gospodarstw domowych i obiektów komercyjnych. Systemy zagospodarowania wody deszczowej umożliwiają do 100% oszczędności wody do podlewania ogrodu.

Systemy wykorzystania deszczówki w domu-ogrodzie

kompletne rozwiązanie systemu zbierania wody deszczowej w zbiornikach na deszczówkę wraz z jej filtracją mechaniczną i wyposażeniem do celów użytkowych tj. spłukiwanie toalet, pranie oraz nawadniania terenów zielonych. Do dystrybucji wody wykorzystuje się specjalne pompy z auto-uzupełnieniem wody oraz centrale deszczowe działające zamiennie z wodą wodociągową, aby w wypadku deficytu deszczówki system mógł pracować w sposób ciągły. Systemy domowe umożliwiają nam do 50% możliwych oszczędności wody względem całościowego rozkładu zużycia.

Aktywne filtry

SYSTEM DOMOWY BLUELINE II MCRAIN

  • System zagospodarowania deszczówki dla domu i ogrodu
  • Obsługuje WC, pisuary, pralki i pobory ogrodowe
  • Pojemności od 2600l do 10000l i centrale Domestic S-plus lub C-plus
Cena
10 399,40 zł Cena podstawowa 11 303,70 zł
8 454,80 zł netto

CENTRALA DESZCZOWA ECORAIN 10

  • Zalecana dla domów jednorodzinnych
  • Wydajność 10l/min, 3,5 bar
  • maks podłączenie 3 spłuczki WC, 1 pisuar, 2 pralki, 1 wąż ogrodowy
Cena
4 298,95 zł Cena podstawowa 4 672,77 zł
3 495,08 zł netto
pokazuje 1 - 16 z 59 elementów

Zagospodarowanie wody deszczowej, mała retencja, jest obecnie jednym z bardziej rozpowszechnionych sposobów na magazynowanie wody do celów późniejszego wykorzystanie w chwilach deficytów dostaw wody. Zmiany klimatyczne  postępujące z roku na rok powodują wydłużanie się pory suchej co doprowadza do stepowienia się terenów Polski. Wykorzystanie deszczówki jest jednym ze sposobów na ratowanie terenów podatnych suszę poprzez ciągłe nawadnianie wodą deszczową.

Aquatechnika to idealne miejsce na zakup systemu zagospodarowania wody deszczowej. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice,inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.