Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 305,00 zł - 837,00 zł

Kolor

Kolor

Kosze uliczne i parkowe

Problem nadmiernej ilości odpadów dotyczy każdego miasta w Polsce i na świecie. Ogromne ilości śmieci, które produkuje rosnąca liczba ludności, muszą być odpowiednio gromadzone, a co więcej segregowane. Władze lokalne są zobligowane przez prawo do recyklingu odpadów. Najprostszym rozwiązaniem tego problemu są uliczne i parkowe kosze na śmieci. W tej kategorii znajdują się pojemniki na odpady dedykowane do ustawienia w parkach i na ulicach. Ponadto w ofercie sklepu są również kosze do segregacji odpadów w gospodarstwie domowym lub w zakładzie, pojemniki na odpady i pojemniki na piasek i sól

Aktywne filtry

Cechy koszów ulicznych i parkowych

Oferujemy Państwu miejskie kosze na śmieci — uliczne i parkowe. W tej kategorii są zarówno wolnostojące kosze na odpady, jak i kosze montowane np. na słupach. Są to produkty wysokiej jakości. Kosze zostały wykonane z polietylenu. Jest on materiałem w pełni ekologicznym. Polietylen jest odporny na temperaturę i na uderzenia mechaniczne. Ponadto także na promieniowanie UV, dzięki czemu nie zmienia koloru pod wpływem promieni słonecznych. Nasze miejskie pojemniki na odpady służą w miejscu przeznaczenia przez długi czas.  W gamie produktowej znajdą Państwo kosze klasyczne, z eleganckim wzornictwem oraz podręczne kosze biurowe. 

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup koszów ulicznych i parkowych. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.