Pojemniki na piasek i sól

W tej kategorii znajdują się pojemniki na piasek i sól oraz kosze na sorbent. W ofercie znajdują się wytrzymałe pojemniki do gromadzenia mieszanki piasku i soli.  Wykonane są z trwałego polietylenu. Dzięki temu materiałowi pojemniki są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne. Nie korodują i nie blakną pod wpływem promieniowania UV. Oferujemy wyjątkowo szeroką gamę kolorystyczną pojemników oraz duży wybór pojemności. Pojemnik na piasek i sól opcjonalnie można doposażyć w otwór/skobel na kłódkę.

W przypadku ofert dla Instytucji Państwowych oferujemy możliwość odroczonej płatności.

Aktywne filtry

Pojemnik na piasek GP 250 l

  • Pojemność 250 l 
  • Na piasek i sól drogową
  • Odporny na warunki atmosferyczne
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
478,10 zł
388,70 zł netto

Pojemnik na piasek i sól RRT

  • Pojemnik na piasek i sól
  • Pojemność: 120l, 175l, 260l, 350l
  • Dostępny w kolorach: żółtym, zielonym, ciemnozielonym, niebieskim, ciemnoniebieskim, czerwonym, pomarańczowym, szarym, brązowym
star star star star star
1 Recenzji 
Cena
458,15 zł Cena podstawowa 472,32 zł
372,48 zł netto
Najniższa cena: 448,70 zł +2%

Pojemnik uniwersalny MobiBOXX

  • Pojemność 300 l i 450 l
  • Polietylenowa konstrukcja bez szwów i zgrzewów
  • Uniwersalne zastosowanie
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
1 217,70 zł Cena podstawowa 1 414,50 zł
990,00 zł netto
Najniższa cena: 1 217,70 zł 0%
Pojemniki są wykonane z polietylenu metodą rotomouldingu. W praktyce oznacza to wysoką trwałość mechaniczną na uderzenia oraz gwarancję zachowania estetycznego wyglądu  na długie lata. Zabarwiony polietylen jest odporny na blaknięcie pod wpływem UV.

Stosowany polietylen jest wolny od szkodliwych substancji - 100% bezpieczeństwa. W pojemnikach na piasek i sól opcjonalnie proponujemy zamki lub kłódki do zamykania, dodatkowe otworu do wybierania mieszaniny piasku i soli. Dostępne są specjalne pojemniki do transportu wózkiem widłowym. Wszystkie zbiorniki są zgodne z normą Europejską. Dodatkową ich zaletą jest magazynowanie pojemników poza sezonem - możliwość składowania jeden w drugim, co zapewnia oszczędność miejsca. Szeroka gama kolorystyczna: czerwone, zielone, żółte, niebieskie, brązowe, szare oraz inne kolory na indywidualne zamówienie. Sugerowane pojemności to 70l, 80l, 120l, 150l, 160l, 175l, 250l, 260l, 300l, 400l, 500l.

W ofercie sklepu Aquatechnika znajdą Państwo szeroki zakres pojemników na piasek. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.