Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 25 707,00 zł

Systemy wody szarej dla domu

W tej kategorii znajdują się systemy wody szarej dla domu. Woda szara to ścieki po myciu i kąpieli. Ścieki są oczyszczane przy użyciu bioreaktora i przechowywane w zbiorniku oczyszczonej wody. Urządzenia są także wyposażone w dodatkowe filtry. W następnej kolejności są wykorzystywane do spłukiwania toalet, prania w pralce, podlewania ogrodu i zasilenia umywalek. Woda ta nadaje się również do mycia samochodu. W ofercie są również systemy hybrydowe, które odzyskują także deszczówkę. Taka woda charakteryzuje się niską twardością, co jest jej dużym atutem. Oferujemy urządzenia do zagospodarowania ścieków szarych w domach jednorodzinnych. Instalacje są przeznaczona do montażu wewnątrz lub na zewnątrz budynków. Można je usytuować np. piwnicy bądź w ogrodzie. 

Aktywne filtry

System UV 2000 do uzdatniania deszczówki

  • System uzdatniania deszczówki do parametrów wody pitnej
  • Oczyszczona woda nadaje się bezpośrednio do spożycia
  • Kompatybilny z filtrem Biovitor
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Odzysk wody szarej jest bardzo popularny w zachodniej Europie. Z biegiem lat recykling wody szarej zyskał na popularności również w Polsce. Jest to jeden ze sposobów ograniczania skutków suszy. Zasoby wody na świecie maleją sukcesywnie. Jest to szczególnie ważne dla krajów o ubogiej sieci wodnej, w tym Polski. Dzięki wykorzystaniu wody szarej można zmniejszyć koszty związane z wywozem ścieków. Zmniejszeniu ulegają również opłaty za wodę bieżącą. Jest to istotne szczególnie w dobie kryzysu. Instalacja gwarantuje większą niezależność od dostawców. Ponadto zmniejsza wrażliwość na wahania cen. Systemy wykorzystania wody szarej generują więc oszczędność pieniędzy oraz są ekologiczne. Prosimy o bezpośredni kontakt, co pozwoli na dobór optymalnej instalacji wykorzystania wody szarej.

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup systemów wody szarej. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje różne rozwiązania odzysku wody szarej, także na indywidualne zapytanie. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.