Proszę potwierdzić zamówienie - koszty dostawy zostaną przesłane mailem jako oddzielna informacja w formie faktury proforma. Wycena transportu Spedycyjnego dla produktów wielkogabarytowych. Proszę o chwilę cierpliwości.
Producent MPI Group Sp. z o.o.Magazynowa 562-070
ZakrzewoPolskabiuro@mpi.com.pl
MPI Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to firma działająca od ponad 15 lat na rynku, oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie doboru, sprzedaży, uruchomień i serwisu urządzeń związanych z ochroną środowiska, w tym systemów do zagospodarowania wody deszczowej, zbiorników, instalacji wodnych i filtracji. Firma łączy działalność produkcyjną, integracyjną i dystrybucyjną, dostarczając urządzenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych – szpitale, szkoły, ośrodki zdrowia, hotele. Produkty MPI są projektowane indywidualnie, dopasowane do konkretnego zastosowania.
MPI zapewnia, że oferowane wyroby posiadają certyfikaty zgodności z europejskimi normami oraz są oznaczone znakiem CE. Firma posiada pozytywne opinie Instytutu Ochrony Środowiska, NIZP (dawniej PZH), posiada aprobata techniczną Instytutu Techniki Budowlanej oraz Krajową Ocenę Techniczną, co potwierdza spełnianie przez urządzenia norm budowlanych i norm technicznych obowiązujących w Polsce.
Wycena indywidualna - zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami!
Kompletny system zagospodarowania wody szarej pozwala na odzysk wody. W skład zestawu wchodzą dwa pionowe zbiorniki podziemne. W pierwszym zbiorniku zachodzi proces oczyszczania wody szarej za pomocą filtra Purain oraz stacji membran Aqualoop. W celu zwiększenia wydajności pracy bakterii tlenowych, umożliwiających wydajny rozkład materii organicznej, stosuje się złoże pływające. W drugim zbiorniku znajduje się pompa automatyczna, umożliwiająca dystrybucję wody w budynku oraz zestaw napełniający, który zapewnia stały dostęp do wody. Oczyszczoną woda można zasilić przybory takie jak toalety, pralki czy nawet zraszacze ogrodowe.
Elementy zestawu:
1. Zbiornik wody szarej,
2. Zbiornik wody czystej,
3. Pompa automatyczna,
4. Stacja membran,
5. Pływające kształtki,
6. Filtr PURAIN DN100 ze skimmerem i klapą zwrotną,