Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 5 682,00 zł - 15 068,00 zł

Pojemność

Pojemność

Stacjonarne stacje paliwa ON

W ofercie Aquatechniki znajdują się zbiorniki na olej napędowy o pojemności 1500 l - 10000 l. Produkty charakteryzują się bogatym wyposażeniem. Dzięki temu oprócz magazynowania sprawdzą się także w roli własnej stacji paliwa. Duża Ilość wariantów pozwoli na zakup zarówno wersji podstawowej, jak i z zaawansowanymi akcesoriami. Stacjonarne stacje paliwa na olej napędowy są przeznaczone przede wszystkim dla przedsiębiorstw przemysłowych i rolnych. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się maszyny z silnikami wysokoprężnymi np. w firmach transportowych. Zbiornik buforowy pozwala na optymalizację kosztów firmy. Umożliwia kontrolę zużycia paliwa. 

Aktywne filtry

Zbiornik na olej napędowy Fuelmaster

  • Przenośne zbiorniki na olej napędowy z dystrybutorem paliwa
  • Dwupłaszczowa konstrukcja
  • Pojemność od 1500 do 9000 l
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
9 409,50 zł Cena podstawowa 11 070,00 zł
7 650,00 zł netto

Zbiornik na olej napędowy NVC

  • Pojemności od 1500 do 5000 l
  • Dwupłaszczowa polietylenowa konstrukcja
  • Duża szafa dystrybucyjna
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
7 995,00 zł Cena podstawowa 10 701,00 zł
6 500,00 zł netto

Zbiornik na olej napędowy TPZ 900 l

  • Zbiornik do oleju napędowego o pojemności 900 l
  • 2 wersje do wyboru: Basic i Classic
  • Produkt firmy Swimer
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
5 842,50 zł Cena podstawowa 7 134,00 zł
4 750,00 zł netto
Zbiorniki mają dwupłaszczową konstrukcję. Dwie ścianki mają za zadanie minimalizować ryzyko wycieku. Stacje do tankowania diesla są wykonane z polietylenu. To tworzywo sztuczne jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wykazuje wysoką odporność na substancje chemiczne. Nie koroduje i nie blaknie pod wpływem UV. Dodatkowo proces produkcji opiera się na metodzie formowania rotacyjnego. Takie zbiorniki nie mają żadnych szwów ani zgrzewów, dzięki czemu są w pełni szczelne. Potwierdzają to gwarancje, których udzielają producenci.

Zbiorniki na olej napędowy (diesel) są wyposażone w szeroką gamę akcesoriów. Posiadają układ dystrybucji paliwa. Dzięki temu można wykorzystać zbiornik w roli prywatnej stacji paliwa. Zbiornik na paliwo jest opłacalny z uwagi na możliwość zakupu oleju napędowego po cenach hurtowych. Własne stacje paliwa dają także możliwość kontrolowania zużycia paliwa. Jest to szczególnie istotne, gdy sytuacja na rynku jest niestabilna. Prywatny magazyn paliwa pozwala zabezpieczyć firmę przed  przestojami. Stanowi oszczędność czasu i pieniędzy.

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup stacjonarnych stacji paliwa na olej napędowy. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice i inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje zbiorniki w różnych pojemnościach i wyposażeniu. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.