innowacyjne rozwiązania
realne korzyści
bezpieczne produkty
dbasz o środowisko

Aquatechnika - wykorzystaj deszczówkę

  Sklep internetowy Aquatechnika oferuje szeroką gamę innowacyjnych systemów dla ochrony środowiska. Wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza naszego zespołu pozwalają na idealne dopasowanie sprzętu nie tylko do indywidualnych potrzeb klienta, ale również do warunków geologicznych, budowlanych i eksploatacyjnych.

    W ofercie znajdą Państwo systemy do zagospodarowania wody deszczowej, przydomowe oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na wodę pitną, zbiorniki na szambo, zbiorniki na deszczówkę, zbiorniki dekoracyjne na deszczówkę, separatory substancji ropopochodnychseparatory tłuszczu i wiele innych produktów, które przyniosą realne korzyści i oszczędności każdemu gospodarstwu domowemu. Zapraszamy!

Aktualności z bloga

PODATEK OD DESZCZU W 2022 ROKU - JAK PŁACIĆ MNIEJ?

W drugiej połowie 2022 r. zaostrzone zostają zasady podatku od deszczówki. Od teraz obowiązują one właścicieli działek od 600 m2. zabudowanych w 50 %. Stawkę podatku można obniżyć instalując urządzenia...

"OSTRÓW ŁAPIE DESZCZ" 2022 - NOWA EDYCJA DOTACJI

Ruszył nabór wniosków kolejnej edycji lokalnego programu dotacji do deszczówki w Ostrowie Wielkopolskim. Wnioski można składać do 02.05.22 r. Można uzyskać do 2000 zł.

GLIWICE "MÓJ DESZCZ" DOTACJA NA DESZCZÓWKĘ 2022

Wiosną 2022 r. rusza kolejna edycja programu "Mój deszcz" dla mieszkańców Gliwic. Można uzyskać do 4 tys. zł, pokrycia do 85 % kosztów kwalifikowanych.

DOTACJA NA DESZCZÓWKĘ POZNAŃ 2022

Od 16.05 do 06.06 będzie trwał nabór wniosków z tytułu nowej edycji programu dotacji do małej retencji w Poznaniu. Można uzyskać do 80% kosztów kwalifikowanych.

DOTACJA NA DESZCZÓWKĘ TORUŃ 2022

Ruszył otwarty nabór wniosków programu małej retencji wód opadowych w Toruniu. Wnioski będą przyjmowane do wyczerpania środków. Można uzyskać do 80% kosztów kwalifikowanych.