innowacyjne rozwiązania
realne korzyści
bezpieczne produkty
dbasz o środowisko

Aquatechnika - wykorzystaj deszczówkę

  Sklep internetowy Aquatechnika oferuje szeroką gamę innowacyjnych systemów dla ochrony środowiska. Wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza naszego zespołu pozwalają na idealne dopasowanie sprzętu nie tylko do indywidualnych potrzeb klienta, ale również do warunków geologicznych, budowlanych i eksploatacyjnych.

    W ofercie znajdą Państwo systemy do zagospodarowania wody deszczowej, przydomowe oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na wodę pitną, zbiorniki na szambo, zbiorniki na deszczówkę, zbiorniki dekoracyjne na deszczówkę, separatory substancji ropopochodnychseparatory tłuszczu i wiele innych produktów, które przyniosą realne korzyści i oszczędności każdemu gospodarstwu domowemu. Zapraszamy!

Aktualności z bloga

KALKULATOR DOBORU ZBIORNIKA NA DESZCZÓWKĘ

Prosty kalkulator doboru pojemności zbiornika na deszczówkę , który przelicza możliwości uzysku wody deszczowej na okres roczny oraz w zależności od wpisanych poborów oraz powierzchni oblicza szacowaną ilość zuzycia...

ZGŁOSZENIE PRZYDOMOWEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

Jakie wymagania trzeba spełnić aby móc wybudować przydomową oczyszczalnię ścieków? Zgłoszenie czy pozwolenie na budowę? Jak wygląda procedura? Odpowiedzi na te pytania oraz więcej informacji w artykule.

DOTACJA MOJA WODA - ZAMÓW WCZEŚNIEJ, SKORZYSTAJ Z DOTACJI W 2022

Ogólnopolski program dofinansowań do systemów zagospodarowania wody opadowej co roku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Druga edycja programu w 2021 r. została zakończona. Jak będzie w roku 2022 r.?

SYSTEM OCZYSZCZANIA WODY SZAREJ DLA GOSPODARSTWA DOMOWEGO - OPIS MECHANIZMU DZIAŁANIA

Woda szara to surowiec, który traktowany jest jako ściek (odpad). System zagospodarowania wody szarej generuje istotne oszczędności oraz działa pozytywnie na środowisko naturalne.

OSIEDLE MIESZKANIOWE RYŻOWA PARK

Osiedle Ryżowa Park zostało wyposażone w rozwiązanie pozwalające na oszczędzanie zasobów wodnych. Woda deszczowa posłuży do zasilania toalet i pisuarów.