innowacyjne rozwiązania
realne korzyści
bezpieczne produkty
dbasz o środowisko

Aquatechnika - wykorzystaj deszczówkę

  Sklep internetowy Aquatechnika oferuje szeroką gamę innowacyjnych systemów dla ochrony środowiska. Wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza naszego zespołu pozwalają na idealne dopasowanie sprzętu nie tylko do indywidualnych potrzeb klienta, ale również do warunków geologicznych, budowlanych i eksploatacyjnych.

    W ofercie znajdą Państwo systemy do zagospodarowania wody deszczowej, przydomowe oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na wodę pitną, zbiorniki na szambo, zbiorniki na deszczówkę, zbiorniki dekoracyjne na deszczówkę, separatory substancji ropopochodnychseparatory tłuszczu i wiele innych produktów, które przyniosą realne korzyści i oszczędności każdemu gospodarstwu domowemu. Zapraszamy!

Aktualności Aquatechnika

TRWA NABÓR WNIOSKÓW MOJA WODA W 2024!

Nabór wniosków do programu Moja Woda trwa do 30.06.24 r.! Jeszcze przez cztery miesiące można uzyskać do 6000 zł.

ZBIORNIKI NA PALIWO - JAKIE UWARUNKOWANIA PRAWNE TRZEBA SPEŁNIĆ?

Magazynowanie, przewożenie i dystrybucja wiążą się z restrykcjami, które reguluje prawo. Aby móc korzystać z dobrodziejstw prywatnego magazynu paliwa trzeba spełnić konkretnie wymogi. Istotnym jest to, że do...

DOTACJA NA MAŁĄ RETENCJĘ W RZESZOWIE RUSZA W 2024

Rusza nabór wniosków programu Mała Retencja w Rzeszowie. Wnioski można składać od 1 do 8 marca. Można uzyskać do 1000 zł, czyli dofinansowanie 80% kosztów kwalifikowanych.

OSTRÓW ŁAPIE DESZCZ PONOWNIE W 2024

Nabór wniosków trwa od dnia 01.02.24 r. do 29.02.24 r. Mieszkaniec może uzyskać od 500 zł do nawet 2000 zł. Dofinansowaniu podlegają naziemne i podziemne zbiorniki na deszczówkę oraz inne elementy systemu do retencji.

PRZEGLĄD POMP ŚCIEKOWYCH IBO DAMBAT

Firma IBO Dambat jest producentem pomp zatapialnych o parametrach, dostosowanych do różnych typów instalacji. Wykonane są z wytrzymałych materiałów, co zapewnią dłuższą żywotność na tle konkurencji.