innowacyjne rozwiązania
realne korzyści
bezpieczne produkty
dbasz o środowisko

Aquatechnika - wykorzystaj deszczówkę

  Sklep internetowy Aquatechnika oferuje szeroką gamę innowacyjnych systemów dla ochrony środowiska. Wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza naszego zespołu pozwalają na idealne dopasowanie sprzętu nie tylko do indywidualnych potrzeb klienta, ale również do warunków geologicznych, budowlanych i eksploatacyjnych.

    W ofercie znajdą Państwo systemy do zagospodarowania wody deszczowej, przydomowe oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na wodę pitną, zbiorniki na szambo, zbiorniki na deszczówkę, zbiorniki dekoracyjne na deszczówkę, separatory substancji ropopochodnychseparatory tłuszczu i wiele innych produktów, które przyniosą realne korzyści i oszczędności każdemu gospodarstwu domowemu. Zapraszamy!

Aktualności z bloga

TECHNOLOGIE DOMOWEJ RETENCJI - SYSTEM ZAGOSPODAROWANIA WODY DESZCZOWEJ ZA DARMO

Tylko do 19 sierpnia trwa nabór wniosków w programie "Technologie domowej retencji". Można uzyskać za darmo kompletny system retencji i oczyszczania deszczówki wraz z montażem. Konkurs wygrają jedynie dwa budynki...

DOTACJA NA DESZCZÓWKĘ W GNIEŹNIE NA 2022 R.

Do 30 września 2022 r. trwa nabór wniosków w tegorocznej edycji programu dotacji do budowy systemów zagospodarowania wód opadowych i roztopowych. Można uzyskać nawet do 4000 zł. Decyduje kolejność zgłoszeń.

"GMINA ŻARY ŁAPIE DESZCZ" - DOTACJA NA ROK 2022

Od 01.04 do 30.09.22 r. trwa nabór wniosków w kolejne edycji lokalnego programu dofinasowania budowy systemów zagospodarowania deszczówki w Gminie Żary. Można uzyskać do 1000 zł. Liczy się kolejność zgłoszeń.

DOTACJA NA DESZCZÓWKĘ PIASECZNO 2022

W gminie Piaseczno po raz kolejny ruszył nabór wniosków o przyznanie dotacji na realizację systemów zagospodarowania wody deszczowej. Można uzyskać do 5000 zł, co pokrywa do 80% kosztów kwalifikowanych. Wnioski można...

DOTACJA NA DESZCZÓWKĘ ZIELONKA 2022

Mieszkańcy miasta Zielonka mogą składać wnioski od 1 lutego do wyczerpania puli środków. Decyduje kolejność zgłoszeń. W trzeciej edycji programu można uzyskać do 3500 tys. zł (80 % kosztów kwalifikowanych).