Punkty poboru wody

W kategorii znajdą Państwo ogrodowe ujęcia wody. Są to hydranty, dzięki którym użytkownik może wygodne pobierać wodę za pomocą kraników. Umożliwiają przyłączenie wody z sieci wodociągowej, ale także wody deszczowej ze zbiorników na deszczówkę.

Gama produktów obejmuje skrzynki z poborem wody, które są przeznaczone do montażu w ziemi. Wyprodukowano je w dyskretnych kolorach, które pozwalają na zamaskowanie w trawniku. Ponadto w kategorii są także stojące hydranty (słupki ogrodowe) z dodatkową funkcją dekoracyjną. W tym przypadku materiał imituje kamień bądź drewno i dzięki temu słupki podnoszą walory estetyczne ogrodu. Są wyposażone w jeden bądź dwa kraniki i zawieszkę na konewkę.

Nasze produkty cechują się wysoką jakością. Dzięki temu użytkownik może z nich korzystać przez długie lata bez konieczności naprawy. 

Aktywne filtry

Skrzynka ogrodowa z poborem

  • Wbudowany zawór manualny
  • Wykonana z polipropylenu (PP)
  • Pokrywa zamykana na zatrzask
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
122,55 zł Cena podstawowa 129,00 zł
99,63 zł netto

Podwójny pobór ogrodowy

  • Łatwy pobór wody w ogrodzie
  • Skrzynka w kolorze zielonym
  • Dwa przyłącza do węża ogrodowego
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
282,90 zł
230,00 zł netto

Pobór wody Forest

  • Wierna imitacja drewna
  • Ozdobny punkt czerpania wody
  • Wyposażony w kranik
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
595,97 zł Cena podstawowa 627,34 zł
484,53 zł netto

Cechy punktów poboru wody 

Skrzynki ogrodowe oraz stojące słupki są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Jest ono odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Ozdobne hydranty ogrodowe są także wykonywane z aluminium pokrytego powłoką ochronną. Oferujemy różne rozwiązania ogrodowego poboru, które przypadną do gustu szerokiemu gronu odbiorców. Sprawdzą się w ogrodach klientów, którzy cenią sobie dyskretny design i walory estetyczne urządzeń. 

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup ogrodowych punktów poboru wody. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski — Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje zestawy, które dobrze się maskują w ogrodzie oraz dekoracyjne. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.