Filtruj według

Cena

Cena

  • 677,00 zł - 713,00 zł

Przejścia szczelne

W tej kategorii znajdą Państwo tzw. przejścia szczelne. Przeznaczone są one do przeprowadzenia przewodów i kabli zasilających w zbiornikach na wodę deszczową. Są nieodzowne w miejscach mających kontakt z wilgocią. Zabezpieczają więc przed zwarciami instalacji. Przejścia szczelne odznacza się niskim stopniem skomplikowania. To rozwiązanie proste, skuteczne i bardzo trwałe. Pozwala na wykorzystanie zalet elektryczności w środowisku wilgotnym.

Aktywne filtry

Przejście szczelne murowe DN100

  • Dostępne dwa warianty otworów kablowych 
  • Skuteczna izolacja
  • Wysoka jakość wykonania
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
677,35 zł Cena podstawowa 713,00 zł
550,69 zł netto
Najniższa cena: 488,43 zł +39%

Cechy przejść szczelnych 

Zasada działania przejść szczelnych opiera się o zastosowanie uszczelki, która znajduje się pomiędzy dwoma metalowymi dyskami. Mocniejsze dokręcenie do siebie dysków powoduje rozciągnięcie uszczelki. W rezultacie dociska ona do ścianek rury bądź otworu, przez które przechodzą przewody. Jest to równoznaczne z uszczelnieniem połączenia. 

Wszystkie metalowe elementy wykonane są ze stali nierdzewnej. Dzięki temu można mieć pewność, że produkt jest odporny na korozję. Elementy elastyczne wykonano z wysokiej jakości gumy. 

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup przejść szczelnych. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski — Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje zestawy o różnym zakresie średnic. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.