Węże i koła zawijakowe

Niezbędnymi akcesoriami do przechowywania i dystrybucji paliwa są węże oraz zwijaki. Są stosowane w prywatnych gospodarstwach domowych, jak i gałęziach przemysłu paliwowego. Węże paliwowe różnią się między sobą długością i średnicą. Węże wykonane są z gumy. Elastyczny materiał i ich konstrukcja ułatwia zginanie oraz dostarczanie paliwa do urządzenia. Dzięki automatyce zastosowanej w kołach zwijakowych, bez problemu można nawinąć wąż i skrócić czas tankowania. Zachowują także porządek w miejscu pracy. Mogą posiadać specjalny uchwyt, który ułatwi montaż zwijaka np. na ścianie. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo szeroką gamę węży do paliwa, kół zwijakowych i zestawów.

Aktywne filtry

Wybór odpowiedniego koła zwijakowego i węża do paliwa

Głównym kryterium doboru odpowiednich węży do paliwa jest rodzaj cieczy, która ma być tankowana do urządzenia. Kolejnym jest długość oraz średnica węża. Warto rozważyć również zakup koła zwijakowego, jeśli już np. posiadają Państwo sam wąż paliwowy. Dobrym wyborem mogą okazać się zwijarki z automatyczny bębnem, które poprawiają komfort pracy. Urządzenie automatycznie nawinie wąż, zachowując przy tym porządek w miejscu pracy. Dodatkowo zwijarki można wykorzystać w pracach ogrodniczych do nawijania węży ogrodowych.  Zapraszamy do dostosowania wyboru do swoich indywidualnych potrzeb.

 

Zalety węży i kół zwijakowych:

♦ Łatwa obsługa - automatyczne bębny bez problemu zwijają i rozwijają wąż. W ten sposób regulują długość węża. Niwelują zagięcia węża i ewentualne rozpryskiwanie się cieczy,
♦ Niezawodność -prosta konstrukcja oraz bezawaryjność znacząco poprawia komfort użytkowania,
♦ Bezpieczeństwo - zestaw węża ze zwijarką ułatwia jego przechowywanie, zachowując porządek w miejscu pracy,
♦ Jakość - wąż paliwowy wykonany jest z trwałej, elastycznej gumy. Zwijarka z metalowej obudowy, odpornej na korozję oraz działanie warunków atmosferycznych.

Sklep internetowy Aquatechnika oferuje szeroki wybór modeli węży dystrybucyjnych i kół zwijakowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup węży i kół zwijakowych. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje węże dystrybucyjne na paliwo oraz zwijaki, jak również zestawy. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.