Filtry do oczyszczania wody

W kategorii znajdują się filtry do wody, przeznaczone do montażu wewnątrz budynku. Stanowią one ochronę przed cząstkami stałymi, które występują w wodzie. W przypadku sieci wody deszczowej do zasilania toalet mamy do czynienia najczęściej z drobnymi zanieczyszczeniami zebranymi z dachów i tarasów. W deszczówce mogą znajdować się drobiny piasku, ziemi i inne zanieczyszczenia w postaci zawiesin. Filtry gwarantują ochronę instalacji przed zawieszonymi cząstkami stałymi.

Prezentowane zestawy charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Są one gwarancją uzyskania wody o wysokiej czystości, która nie stanowi zagrożenia dla białej instalacji toaletowej. Filtracja wody pozwala zaoszczędzić pieniądze na ewentualnych naprawach urządzeń. Więcej informacji na temat zasady działania konkretnych filtrów znajdziecie Państwo w opisach produktów w tej kategorii.

Aktywne filtry

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 

FILTR DO WODY SL 240 1"

  • filtr narurowy dla domu
  • odpowiedni do kontaktu z wodą pitną
  • Średni przepływ 4,5 m3/h
Cena
340,50 zł
276,83 zł netto
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 

WĘGIEL AKTYWOWANY KARTON

  • Węgiel aktywowany (aktywny) pakowany w karton
  • Pojemność 3,4 l
Cena
264,50 zł
215,04 zł netto
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 

Wkład filtracyjny 100 mikronów

  • Kompatybilny z filtrami NW25 i Sl240 Cintropur
  • Próg filtracyjny 100 mikronów
  • W zestawie 5 wkładów
Cena
93,50 zł
76,02 zł netto

Cechy filtrów wodnych narurowych 

W ofercie znajdują się zestawy filtrów do wody dla gospodarstw domowych i przemysłowych. Są wykonane w pełni z materiałów syntetycznych. Znajdują więc zastosowanie w branży zagospodarowania wody deszczowej, gdyż nadają się do kontaktu z wodą pitną. 

  1. Filtry domowe — ich zadaniem jest ochrona instalacji sanitarnych, które są zasilane wodą miejską, deszczową lub studzienną. Stosowane są także w roli ochrony maszyn produkcyjnych i urządzeń uzdatniających wodę. Ponadto sprawdzą się w filtracji systemów wody deszczowej i studziennej oraz systemów nawadniających i pojenia zwierząt. 
  2. Filtry przemysłowe — mają za zadanie ochronę instalacji sanitarnych i maszyn produkcyjnych. Oprócz tego filtrują wodę do pojenia zwierząt. Nadają się do filtracji w sieciach nawadniających, do wody deszczowej i studziennej. Znajdują zastosowanie także w mieszkalnictwie: w hotelach, restauracjach, szkołach etc.
Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup filtrów narurowych. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski — Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje zestawy do zastosowania w gospodarstwach domowych i w przemyśle. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.