Filtruj według

Cena

Cena

  • 590,00 zł - 591,00 zł

Regulatory przepływu

W kategorii oferujemy zestawy regulatorów przepływu wody. Stanowią one idealne rozwiązanie dla układów retencji jako elementy regulacji odpływu ze zbiorników na wodę deszczową. Stosowane są także w studzienkach odprowadzających. Urządzenia są przeznaczone do utrzymywania stałego przepływu cieczy bez względu na zmiany ciśnienia wody. Ich zadaniem jest sterowanie odpływem wody do systemu rozsączania, cieku wodnego, rowu melioracyjnego czy też kanalizacji. Oprócz tego funkcją regulatora jest ochrona studzienki w momencie obfitych opadów deszczu. Jest to prewencyjne rozwiązanie w przypadku powodzi. 

Nasze produkty cechują się wysoką jakością. Jest to gwarancja niezawodnej pracy instalacji przez wiele lat bez awarii. 

Aktywne filtry

Regulator przepływu

  • Do studzienki i zbiornika
  • Do rur o średnicy 110 mm lub 160 mm
  • Przepływ od 1 do 16 l/s
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
590,40 zł
480,00 zł netto

Cechy regulatorów przepływu 

Materiały wykorzystane do produkcji regulatorów to PVC-u oraz stal nierdzewna. Są one odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne. 

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup regulatorów. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski — Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje zestawy przeznaczone do różnych średnic rur. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.