Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 558,00 zł - 2 559,00 zł

Pojemność

Pojemność

Kolor

Kolor

Pojemniki na selektywną zbiórkę

Wraz z postępem technologii, ludzkość produkuje coraz więcej odpadów. Praktycznie każde miasto w Polsce i na świecie mierzy się z tym problemem. Śmieci są obciążeniem dla natury oraz znacznie pogarszają wygląd miast. Ponadto mają negatywny wpływ na życie i zdrowie mieszkańców. Rozwój postaw  ekologicznych jest także regulowany przez polskie i europejskie prawo. W związku z tym władze lokalne są zobligowane do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów oferujemy rozwiązanie problemu recyklingu. W tej kategorii znajdą Państwo pojemniki (kosze) służące do segregacji odpadów. Możliwy jest zakup kosza w wybranym kolorze. W naszej ofercie znajdą państwo wszystkie niezbędne barwy, które reprezentują segregowane odpady. W ofercie sklepu znajdują się również pojemniki na odpady, kosze uliczne i parkowe oraz pojemniki na piasek i sól.

Aktywne filtry

Pojemnik na śmieci UHP

  • Występuje w dwóch pojemnościach do wyboru: 1500 l i 2500 l
  • Przeznaczony do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych
  • Do wyboru pojemnik o podstawie prostokąta KUBOID lub koła SFERA
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
2 558,40 zł
2 080,00 zł netto

Właściwości pojemników do segregacji odpadów

Nasze kontenery na śmieci są wysokiej jakości. Do ich produkcji wykorzystano twardy polietylen (HDPE). Dzięki temu są odporne na: korozję, uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. Kosze na śmieci nie muszą szpecić miasta. Oferta obejmuje także estetyczne kubły, które również są trwałe. Jest to gwarancja, że będą służyć przez długi czas, dodatkowo nie pogarszając wyglądu osiedla. 

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup pojemników na selektywną zbiórkę odpadów. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje kosze od 1500 l do 3500 l pojemności. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.