Komercyjne systemy recyklingu wody szarej

W kategorii komercyjne systemy recyklingu wody szarej znajdują się rozwiązania dla każdego typu inwestycji i firmy. Systemy recyklingu wody znajdują zastosowanie np. w hotelarstwie, budynkach użyteczności publicznej oraz w przemyśle. W ofercie znajdują się także systemy hybrydowe. Umożliwiają powtórne wykorzystanie wody deszczowej i szarej. Wykorzystanie urządzeń odzysku wody pozwala obniżyć koszty wywozu ścieków. Ograniczone są również wydatki na wodę bieżącą i technologiczną. 

Aktywne filtry

System wody szarej Aqualoop

  • Wydajność systemu od 600 - 48600 l/d
  • Dla budynków użyteczności publicznej, zakładów pracy i obiektów komercyjnych
  • Najwyższa jakość uzdatnionej wody
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Woda szara to ścieki po myciu, kąpieli, czy też praniu. Oczyszczane są przy użyciu reaktora i przechowywane w zbiorniku oczyszczonej wody. W dalszej kolejności mogą zostać wykorzystane do spłukiwania toalet, prania, podlewania ogrodu. Oprócz tego nadają się także do obsługi procesów technologicznych. Oczyszczona woda charakteryzuje się optymalnym odczynem pH. Dodatkowo deszczówka należy do wody miękkiej. Dzięki temu nie powstaje kamień. Miękka woda pozwala zachować czystość instalacji. 

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup komercyjnych systemów odzysku wody szarej. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje różne rozwiązania odzysku wody szarej, także na indywidualne zapytanie. Nadają się praktycznie do każdego obszaru działalności. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.