BLUELINE II CLASSIC 2600l TOP MULTI TECH II -12%
7 260,69 zł Cena 6 389,41 zł

do końca promocji

Lista produktów marki Green Life

Dzięki współpracy z Green Water Solutions możliwe było wprowadzenie rozwiązań firmy Green Life specjalizującej się w realizacji złożonych projektów z zakresu odzyskiwanie wody szarej i wody deszczowej w nowych, a także istniejących inwestycjach oraz budynkach przemysłowych. Firma posiada także szeroką gamę rozwiązań dotyczących retencji i uzdatnia wód powierzchniowych. 

Green Life jest jednym z czołowych ekspertów w dziedzinie zdecentralizowanej gospodarki wodnej w Europie. Rozsądne korzystanie z zasobów naturalnych jest priorytetem tego pochodzącego z północnych Niemiec producenta i przejawia się w szerokiej gamie produktów, patentów i praw własności. Ta rodzinna firma specjalizuje się w rozwoju, produkcji i obsłudze innowacyjnych, wysokiej jakości systemów zarządzania wody adresowanych do jedno- i wielorodzinnych domów, centrów handlowych, hoteli i biur. GreenLife ściśle współpracuje z architektami i biurami projektowymi i wspiera wykorzystanie wody deszczowej oraz szarej. Kompetencję GreenLife wzbogaca trzydzieści lat doświadczenia w przetwórstwie tworzyw sztucznych i sprzedaży produktów z tworzyw sztucznych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć