SEPARATOR ROPOPOCHODNYCH SWK 1,5l/s -24%
2 706,00 zł Cena 2 056,56 zł

do końca promocji

Lista produktów marki DAB pumps

DAB pumps oferuje szeroki asortyment pomp wodnych, aby zaspokoić każdą potrzebę. Pompy DAB są produkowane z  z najnowocześniejszych materiałów plastycznych, poprawiających ich odporność na obciążenia zewnętrzne i wewnętrzne, gwarantując ich wysoką wydajność, jakość i trwałość w długim okresie, a tym samym ograniczenie ich wpływu na środowisko. Pompy DAB to wynik badań i innowacji technologicznych skierowanych na elastyczne, łatwe w użyciu rozwiązania dla każdego rodzaju zastosowania.

Włoska firma DAB PUMPS SpA została założona w 1975 roku i działa w sektorze pomp wodnych. Producent posiada 35 latnie doświadczenie i jest obecnie uznawana zarówno we Włoszech, jak i za granicą jako jeden z wiodących firm w tym sektorze. Produkcja DAB pomp to produkcja ponad 2 miliony pomp co roku pozwala mu zaoferować pełną linię produktów, które spełniają nawet najbardziej specyficzne wymagania, jednocześnie zapewniając najwyższy stopień niezawodności.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć