ZBIORNIKI DEKORACYJNE

ZBIORNIK MODENA 200 l

Zbiornik Modena to klasa, nowoczesność i styl! Zbiornik charakteryzują się nowoczesnym designem i trendową fakturą. Kolory szarości, antracytu czy betonu wprowadzają element eleganckiego wystroju.

ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ EVERGREEN 475 L FIRMY 3P TECHNIK

Zapraszamy na prezentacje zbiornika dekoracyjnego na wodę deszczową stylizowany na cięty pień drzewny. Specjalnie formowany polietylen przypomina korę starego dębu.

ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ MAURANO 300L FIRMY 3P TECHNIK

Dzisiejszy wpis został poświęcony zbiornikowi dekoracyjnemu Maurano. Jest on przeznaczony na gromadzenie wody deszczowej. Zbiornik przypomina swoim wyglądem murek z kamienia naturalnego.

ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ BARRIQUE 250 L FIRMY 3P TECHNIK

W dawnych czasach, beczki służyły jedynie do przechowywania wina, dziś odpowiednio użyta może również zostać wykorzystana do gromadzenia cennej deszczówki.

ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ HELENA 300 L FIRMY 3P TECHNIK

Wyobraźmy sobie krainę deszczową i zieloną, gdzie świeże krople rosy osadzają się na naszej roślinności w ogrodzie niczym mityczna kraina za czasów Odyseusza. Prezentujemy zbiornik na deszczówkę Helena 300 l firmy 3p...

ZBIERACZE DO WODY DESZCZOWEJ

Nieodłącznymi elementami zbiorników dekoracyjnych na deszczówkę są zbieracze wody deszczowej. W naszej ofercie dostępne są zarówno najprostsze silikonowe wewnętrzne zbieracze jak i bardziej rozbudowane urządzenia...

DOBÓR I MONTAŻ ZBIORNIKA DEKORACYJNEGO NA DESZCZÓWKĘ

Jak dobrać i podłączyć zbiornik dekoracyjny na deszczówkę? Doradzamy jak to zrobić tak, aby wszystko funkcjonowało przez długie lata. Dodatkowo radzimy jak przygotować zbiornik na zimę, tak by nie został uszkodzony.