• -5%
Przepusty szczelne ze stali nierdzewnej  AISI 316

Przepust szczelny AISI 316

0/5 z 0 recenzji produktu Napisz opinię Napisz opinię
175,00 zł 5%
166,25 zł brutto
135,16 zł netto
Cena nie uległa zmianie
SSO 1/2``
Średnica:
Na zamówienie
Zapytaj o produkt?
  • Przepust szczelny do zbiorników 
  • Przepusty ze stali nierdzewnej 
  • Średnice od ½" do 2"

 

Pobierz ofertę jako PDF

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Producent odpowiedzialny za produkt

Odpowiedzialność za produkt

Rototec

Producent Rototec S.p.A Via dell’Artigianato 6 61026 Lunano Włochy info@rototec.it

Producentem produktów marki Rototec jest firma Rototec S.p.A., włoskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji zbiorników i systemów z tworzyw sztucznych, zwłaszcza polietylenu liniowego, metodą formowania rotacyjnego (rotomoulding). Firma działa od roku 2000, należy do grupy System Group. Jej zakład produkcyjny znajduje się w miejscowości Lunano, prowincja Pesaro e Urbino, region Marche we Włoszech.

Rototec projektuje, wytwarza i dystrybuuje szeroki zakres produktów związanych z gospodarką wodną i ochroną środowiska. Oferta obejmuje zbiorniki gładkie i karbowane (corrugati i lisci), systemy retencji i zbiorniki podziemne i naziemne, separatory tłuszczu, urządzenia do oczyszczania ścieków, systemy do zbierania i magazynowania wody deszczowej, instalacje dla wód opadowych i powierzchni utwardzonych, a także zbiorniki do wody pitnej i inne kompatybilne płyny.

Firma Rototec S.p.A. stosuje materiały o wysokiej jakości, szczególnie polietylen liniowy (LLDPE / HDPE), co zapewnia trwałość, odporność na warunki atmosferyczne (np. promieniowanie UV), oraz odporność mechaniczna. Produkty są monoblokowe — bez spawów — co minimalizuje ryzyko nieszczelności. Oferta zawiera produkty przeznaczone do podziemnego lub naziemnego stosowania, również w warunkach temperaturowych np. od –20 °C do +80 °C.

Rototec deklaruje posiadanie certyfikatu ISO 9001:2015 jako gwarancji systemu zarządzania jakością. Firma angażuje się w działania związane z ochroną środowiska, recyklingiem, stosowaniem bezpiecznych materiałów i projektowaniem produktów zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami UE.

Wszystkie produkty Rototec są projektowane, produkowane i testowane z należytą starannością, zapewniona jest dokumentacja techniczna, instrukcje montażu i użytkowania, a także właściwe oznakowanie. Producent oświadcza, że produkty spełniają ogólne wymogi bezpieczeństwa wynikające z Rozporządzenia GPSR (General Product Safety Regulation) oraz stosowne przepisy Unii Europejskiej dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Przepust szczelny ze stali nierdzewnej

Przepust stalowy z gwintem zewnętrznym do zbiorników 

Przepust szczelny stalowy umożliwia zainstalowanie w odpowiednich obszarach zbiorników króćców - podłączeń (wlot/wylot) do różnych systemów czerpalnych: kranów, systemów nawadniających, systemów pompowania, itp. Przepusty pozwalają również na połączenie zbiorników w sposób bateryjny, aby zwiększyć wolumen pojemności.

Przepust i nakrętka wykonana jest ze stali nierdzewnej. Oprócz tego produktu w naszej ofercie znajdą Państwo również Przepust szczelny mosiężny oraz Przepust szczelny GZ

Dostępne średnice

  • ½ cala,
  • ¾ cala,
  • 1 cal,
  • 1 ¼ cala,
  • 1 ½ cala,
  • 2 cale.

Komentarze Wszystkie opinie

Ocena

0

(0 Opinie)

Wybierz wiersz poniżej, aby filtrować opinie.

  • 5
    (0)
  • 4
    (0)
  • 3
    (0)
  • 2
    (0)
  • 1
    (0)

Napisz opinię