Preparat Enzymix 0,2 Kg

Biopreparat Enzymix Udrożnia Rury

68,44 zł brutto
55,64 zł netto
Enzymix0,5
Opakowanie:
Termin dostawy 3-4 dni
Zapytaj o produkt?
  • Biopreparat udrażniający zatory w rurach kanalizacyjnych
  • Oczyszcza niedrożne drenaże w przydomowych oczyszczalniach ścieków
  • Produkt przyjazny środowisku

Biopreparat Enzymix udrożnienie rur

Preparaty dla szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków

Enzymix jest mieszaniną enzymów, które rozkładają zatory w rurach kanalizacyjnych i drenażach. Biopreparat dzięki enzymom rozkłada zatory na drobne cząstki, które następnie odrywają się od ścian kanalizacji i urządzeń sanitarnych. Enzymix nie uszkadza rur, a także nie stanowi zagrożenia dla środowiska, zwierząt i ludzi. Posiada atest PZH. Proces udrożniania trwa zazwyczaj około 8 godzin, w przypadku całkowitego zatkania proces trwa dłużej, a operację należy powtórzyć. Zaleca się stosowanie preparatu w restauracjach, stołówkach czy kuchniach.

W naszej ofercie posiadamy również inne preparaty do szamb oraz oczyszczalni ścieków, jak na przykład: Preparat Enzybac pożywka (Zwiększa efektywność rozkładu ścieków) czy Aktywator Neozyme (przeznaczony do rozpoczęcia pracy szamba i oczyszczalni).

Sposób dawkowania

  • Pion kanalizacyjny - np. pion czterokondygnacyjny, 5 kg preparatu rozpuścić w ciepłej wodzie w ilości odpowiadającej objętości całego pionu i zalać z ostatniej kondygnacji na noc. Przed rozpoczęciem operacji należy odciąć odpływ z pionu, dopływ wody bieżącej oraz zabezpieczyć wszystkie odpływy. Rano otworzyć odpływ z pionu i przepłukać ciepłą wodą.
  • Wanna, umywalka, natrysk, kratka ściekowa - 100 g preparatu rozpuścić w 1 l wody i zalać na noc. Rano spłukać ciepłą wodą.
  • Zlew kuchenny, ubikacja, pisuar, bidet - 50-100 g (2-4 miarki) preparatu rozpuścić w 1 l wody i zalać na noc. Rano spłukać ciepłą wodą. Eksploatacyjnie stosować 50 g (ok. 2 miarki) preparatu raz na miesiąc.
  • Udrożnianie systemów rozsączających - 200 g preparatu rozpuścić w 10 l wody i wlać na dopływie do drenażu rozsączającego, w momencie gdy jest to niemożliwe, mieszaninę można dozować przez kominki odpowietrzające.

Podsumowanie

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Recenzji)

Wybierz wiersz poniżej, aby filtrować recenzje.

editNapisz recenzję