Zestaw zbiornik na deszczówkę Slim 500l
Opis pakietu
Zbiornik na deszczówkę dekoracyjny Slim 500l + Zbieracz uniwersalny 53–105 mm z wężem 0,5m + Kranik plastikowy
Zbiornik na deszczówkę naścienny Slim 300 - 650 l
Zbiornik na deszczówkę do ogrodu
Polietylenowy zbiornik naścienny Slim firmy Graf o pojemności 300 l, 400 l oraz 650 l przeznaczony do gromadzenia wody deszczowej. Materiał jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. Zbiornik na deszczówkę wyposażony jest w plastikowy kranik do poboru oraz wkręty do mocowania. Zbiornik dostępny w kolorze piaskowy beż oraz ciemny grafit. Slim można postawić praktycznie w każdym, nawet bardzo wąskim przejściu naszego ogrodu.
Aby skompletować zestaw do montażu należy dopasować zbieracz do wody deszczowej na rynnę (dopasować do średnicy rynny) oraz przyłączyć zbiornik połączeniem zbieracz ze zbiornikiem. Na górze dekiel rewizyjny d180 mm. Od frontu na wys. 41 cm otwór z gw ¾” na zawór. W zestawie kranik plastikowy ¾” barwiony na mosiądz oraz taśma plastikowa z kołkiem i wkrętami do przymocowania zbiornika do ściany. Na dole od boku korek spustowy (otwór GW ¾”).
Wymiary
Pojemność [l] | Wysokość [cm] | Głębokość [cm] | Szerokość [cm] | Masa[kg] |
300 | 182,00 | 37,00 | 58,00 | 16 |
500 | 184,00 | 51,00 | 75,00 | 25 |
650 | 210,00 | 52,00 | 79,00 | 34 |


Kompletny zestaw zbieracza z zestawem przyłączeniowym
Zestaw zbieracza uniwersalnego z przezroczystym wężem przyłączeniowym do zbiornika
Zadaniem zbieracza wody jest łapanie wody deszczowej z rur spustowych do zbiorników naziemnych. Zbieracze można montować na już istniejącej instalacji bez konieczności zdejmowania rury. Zbieracz uniwersalny pozwala w prosty i tani sposób zagospodarować wodę deszczową. Jest dedykowany do rur spustowych z plastiku i metalu. przypadku przepełnienia zbiornika, woda cofana jest do zbieracza i następnie do rury spustowej
Zalety zbieraczy uniwersalnych:
- łatwy i szybki montaż
- estetyczny wygląd
- plastik odporny na działanie UV - nie koroduje i nie blaknie oraz jest mrozoodporny
Zestaw zawiera:
- Zbieracz uniwersalny o zakresie średni rur spustowych 53-75 mm lub 80-105 mm, nastawa zima/lato, kolor brązowy, szary lub czarny granit – 1 szt.,
- Podłączenie do zbiornika 1” – 1 szt.,
- Wąż przezroczysty zbrojony 25 mm - 0,5 mb.,
- Opaski zaciskowe stalowe – 2 szt.