Zestaw zbiornik na deszczówkę Evergreen Lite 300L

1 628,58 zł 5%
1 547,16 zł brutto
1 257,85 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 1 384,30 zł +12%

Najniższa cena produktu 1 384,30 zł z dnia 03.04.2024

Dostępne

Opis pakietu

Zbiornik dekoracyjny Evergreen Lite 300l + Zbieracz z zaworem i przyłączem + Kranik mosiężny lub chromowany

Zbiornik Evergreen Lite 300L

Zbiornik dekoracyjny na deszczówkę do ogrodu pod rynnę

Zbiornik Evergreen Lite 300 l przypomina pień starego dębu. Jego realistyczne wykończenie otrzymano dzięki specjalnej obróbce polietylenu, który jest odporny na działania atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Jest bardzo podobny do swojego "starszego brata" - zbiornika Evergreen 475 l. Jednakże poprzez odpowiednie wymodelowanie zbiornik, ma on zaledwie 48 cm głębokości, co pozwala na zaoszczędzenie istotnej ilości miejsca.  Objętość zbiornika na deszczówkę (300 l) pozwala na wykorzystanie go nawet w średniej wielkości ogrodach. Z przodu zbiornika znajduje się gwintowany otwór ¾”, w który można wkręcić kranik do poboru deszczówki. Natomiast z boku znajduje się odpływ pozwalający na opróżnienie zbiornika przed zimą lub połączenie kilku zbiorników. Pokrywa zbiornika zabezpieczona jest zamkiem chroniącym zbiornik przed dostępem dzieci. Zbiorniki na deszczówkę dostępny w dwóch kolorach ciemny brąz lub jasny brąz (dostępny na zamówienie). Zbiornik opatrzony okresem 2-letniej gwarancji.

Do kompletnej instalacji należy dobrać odpowiedni zbieracz wody deszczowej (dopasowany do średnicy i koloru rynny) oraz dopasować podłączenie zbieracza ze zbiornikiem. Wszystkie elementy znajdą Państwo u nas w sklepie w akcesoriach do deszczówki.

 Wymiary

Pojemność [l]
Głębokość[cm]
Szerokość [cm]
Wysokość [cm]
300
48,00
70,00
120,00

Kranik z gwintem zewnętrznym

Dedykowany kranik do zbiorników ozdobnych na wodę deszczową

Kranik z gwintem zewnętrznym 3/4" - stosowany do zbiorników dekoracyjnych na wodę deszczową. Dostępny w dwóch wersjach, chromowany lub mosiężny. Charakteryzuje się wysoką trwałością. Materiał, z którego został wykonany ma właściwości antykorozycjne. Dzięki temu może służyć przez długi czas bez awarii. 

Zestaw połączeniowy

Połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej 

Umożliwia połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej. Długość węża 25 cm. Dostępny w dwóch różnych średnicach 25 mm i 32 mm. Wąż o średnicy 32 mm pasuje do większości zbieraczy wody deszczowej. Połączenie o średnicy 25 mm pasuje do separatora liści z funkcją napełnienia, dostępny na zamówienie. Podczas składania zamówienia prosimy o informacje dot. średnicy węża.

Polecamy obejrzeć również nasze inne oferty, jak na przykład Zestaw połączeniowy z wyrzynarką.

Zbieracz wody deszczowej z filtrem i zaworem

Łapacz deszczówki z filtrem i zaworem, montowany na rurze spustowej

Zbieracz wody deszczowej firmy 3P Technik zbierając deszczówkę z małych powierzchni dachowych (do 50 m2) zatrzymuje duże zanieczyszczenia np. liście. Zbieracz deszczówki nadaje się do podłączenia niemal wszystkich rur spustowych, okrągłych (średnica 68 mm - 100 mm) i do rur o przekroju prostokątnym (60 mm x 60 mm). Zestaw zawiera przyłącze na wężyki z zestawu połączeniowego (średnica 32 mm). Zbieracze wody opadowej posiadają funkcję przelewową. Wyposażono je w zawór umożliwiający regulację ilości wody dopływającej do zbiornika lub nawet całkowite odcięcie dopływu. Dostępne w dwóch różnych kolorach brązowym i szarym.

Polecamy również z naszej oferty zbieracz z filtrem siatkowym inox

Zobacz także

Czujnik poziomu cieczy CS-04

  • Czujnik do zbiorników na deszczówkę i szambo
  • Zasilanie 230 V lub bateryjne 3,6 V R14
  • Zintegrowana aplikacja do zarządzania
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
593,02 zł
482,13 zł netto

Podsumowanie

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Recenzji)

Wybierz wiersz poniżej, aby filtrować recenzje.

editNapisz recenzję