ZBIORNIKI VERTICALE 50 -11%
329,64 zł Cena 293,38 zł

do końca promocji

Filtry antyodorowe

Filtracja odorów powstających w osadnikach gnilnych

Filtry antyodorowe dla osadników gnilnych lub oczyszczalni biologicznych. Zapewniają filtrację odorów powstających w osadnikach gnilnych w czasie oczyszczania beztlenowego. Filtry antyodorowe posiadają wkład węgla aktywnego co zapewnia wysoką skuteczność nawet do 3-4 lat funkcjonowania. Wkład filtra jest wymienny. 

Aktywne filtry

Aquatechnika to idealne miejsce na zakup filtra antyodorowego. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice,inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcą. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć