NADLEŚNICTWO CZAPLINEK

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia odbyła się pierwsza narada w nowej siedzibie Nadleśnictwa Czaplinek. Nadleśniczy miejsca zapoznał uczestników narady z historią nadleśnictwa, a także przedstawił proces budowy nowej siedziby. Po uroczystym otwarciu nowej siedziby nadleśnictwa był jeszcze czas na pamiątkowe zdjęcie.

"Nowa siedziba Nadleśnictwa Czaplinek położona jest w miejscu bardzo atrakcyjnym ze względów przeciwpożarowych i funkcjonalnych. Pomieszczenia są tak rozplanowane, by ułatwiały nam codzienną pracę. Budynek jest solidny, bo budujemy na dziesiątki lat i ma nam posłużyć jak najdłużej." - tak komentuje otwarcie nowej siedziby nadleśniczy miejsca, Tomasz Tomecki.

Aquatechnika dostarczyła dla inwestycji Nadleśnictwo Czaplinek infrastrukturę zagospodarowania wody deszczowej. W skład w której wchodzi: 

centrala Industrial 100H 14-40, zestaw połączeniowy do centrali, naczynie przeponowe 150 l, zestaw połączeniowy do naczynia 150 l, pompy zatapialne i sonda (w zbiorniku magazynującym), pompa zatapialna zasilająca – V-1250, hydrostatyczna sonda poziomu, filtr mechaniczny, filtr mechaniczny NW500  (z zestawem wkładów 100 mikronów, montaż za centralą na instalacji doprowadzającej wodę deszczową do odbiorników).

Centrala deszczowa dla przemysłu.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz