Zestaw zbiornik na deszczówkę Concrete 200L

1 608,42 zł 5%
1 528,00 zł brutto
1 242,28 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 1 608,42 zł -5%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Na zamówienie

Opis pakietu

Zbiornik dekoracyjny Concrete 200l + Zbieracz z zaworem i przyłączem + Kranik mosiężny lub chromowany

Zbiornik na deszczówkę Concrete 200L

Dekoracyjny zbiornik na deszczówkę do ogrodu

Zbiornik na deszczówkę Concrete o pojemności 200 litrów jest wykonany z polietylenu. Zbiornik został przygotowany w wyjątkowy sposób, ściany są celowo chropowate dzięki czemu łudząco przypominają betonową fakturę. W ścianie zbiornika znajduje się otwór na kranik 3/4". Zbiornik jest wyposażony w dolny otwór 3/4", do całkowitego wypuszczenia wody, tak aby zabezpieczyć zbiornik na zimową porę jak również do łączenia zbiorników szeregowoWysokiej jakości materiał polietylenowy jest odporny na promieniowanie UV, dzięki temu zbiornik nie zmienia swojej barwy na słońcu. 

Aby zbierać wodę deszczową do zbiornika Concrete, należy doposażyć się w zbieracz narynnowy do deszczówki o odpowiednim rozmiarze (dopasowany do średnicy rynny lub uniwersalny), połączyć zbieracz ze zbiornikiem Concrete oraz wybrać odpowiedni kranik do kolorystyki zbiornika.

Wymiary

Pojemność [l]
Wysokość [cm]
Szerokość [cm]
Głębokość [cm]
200
105,00
80,00

25,00

Kranik z gwintem zewnętrznym

Dedykowany kranik do zbiorników ozdobnych na wodę deszczową

Kranik z gwintem zewnętrznym 3/4" - stosowany do zbiorników dekoracyjnych na wodę deszczową. Dostępny w dwóch wersjach, chromowany lub mosiężny. Charakteryzuje się wysoką trwałością. Materiał, z którego został wykonany ma właściwości antykorozycjne. Dzięki temu może służyć przez długi czas bez awarii. 

Zestaw połączeniowy

Połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej 

Umożliwia połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej. Długość węża 25 cm. Dostępny w dwóch różnych średnicach 25 mm i 32 mm. Wąż o średnicy 32 mm pasuje do większości zbieraczy wody deszczowej. Połączenie o średnicy 25 mm pasuje do separatora liści z funkcją napełnienia, dostępny na zamówienie. Podczas składania zamówienia prosimy o informacje dot. średnicy węża.

Polecamy obejrzeć również nasze inne oferty, jak na przykład Zestaw połączeniowy z wyrzynarką.

Zbieracz wody deszczowej z filtrem i zaworem

Łapacz deszczówki z filtrem i zaworem, montowany na rurze spustowej

Zbieracz wody deszczowej firmy 3P Technik zbierając deszczówkę z małych powierzchni dachowych (do 50 m2) zatrzymuje duże zanieczyszczenia np. liście. Zbieracz deszczówki nadaje się do podłączenia niemal wszystkich rur spustowych, okrągłych (średnica 68 mm - 100 mm) i do rur o przekroju prostokątnym (60 mm x 60 mm). Zestaw zawiera przyłącze na wężyki z zestawu połączeniowego (średnica 32 mm). Zbieracze wody opadowej posiadają funkcję przelewową. Wyposażono je w zawór umożliwiający regulację ilości wody dopływającej do zbiornika lub nawet całkowite odcięcie dopływu. Dostępne w dwóch różnych kolorach brązowym i szarym.

Polecamy również z naszej oferty zbieracz z filtrem siatkowym inox

Podsumowanie

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Recenzji)

Wybierz wiersz poniżej, aby filtrować recenzje.

editNapisz recenzję