Zestaw zbiornik na deszczówkę Capi 130L

2 608,89 zł 5%
2 478,45 zł brutto
2 015,00 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Na zamówienie

Opis pakietu

Zbiornik dekoracyjny Capi 130l + Zbieracz z zaworem i przyłączem + Kranik plastikowy

Zbiornik na deszczówkę Capi 130 l

Dekoracyjny zbiornik Capi na wodę deszczową jest wykonany z polietylenu. To materiał odporny na niekorzystne warunki. Nie koroduje i nie blaknie pod wpływem promieni UV. To gwarantuje jego długoletnią trwałość. Zbiornik pobiera wodę za pomocą zestawu połączeniowego z rynny. Na okres zimowy należy opróżnić zbiornik, ponieważ zamarzająca woda mogłaby go rozsadzić. Zawór jest umieszczony na samym dole zbiornika, dzięki czemu można z niego wypompować całą objętość. Zgromadzoną deszczówkę można wykorzystać np. do nawadniania ogrodu.

Zbiornik Capi oprócz zbierania deszczówki ma również funkcję nasadzenia kwiatów i może służyć jako doniczka. Unikatowy design zbiornika czyni go ciekawą propozycją do przyozdobienia każdego ogrodu. Zbiornik na deszczówkę jest w komplecie z podstawką, kranikiem oraz otworem do zestawu połączeniowego. Dzięki podstawce pobór wody z kranika jest wygodny. Oferujemy zbiornik Capi do gromadzenia wody w trzech kolorach: czarnym, antracytowym i kość słoniowa.

Wymiary:

  • Szerokość: 56 cm,
  • Głębokość: 56 cm,
  • Wysokość: 123 cm,
  • Pojemność: 130 l.

Zbieracz wody deszczowej z filtrem i zaworem

Łapacz deszczówki z filtrem i zaworem, montowany na rurze spustowej

Zbieracz wody deszczowej firmy 3P Technik zbierając deszczówkę z małych powierzchni dachowych (do 50 m2) zatrzymuje duże zanieczyszczenia np. liście. Zbieracz deszczówki nadaje się do podłączenia niemal wszystkich rur spustowych, okrągłych (średnica 68 mm - 100 mm) i do rur o przekroju prostokątnym (60 mm x 60 mm). Zestaw zawiera przyłącze na wężyki z zestawu połączeniowego (średnica 32 mm). Zbieracze wody opadowej posiadają funkcję przelewową. Wyposażono je w zawór umożliwiający regulację ilości wody dopływającej do zbiornika lub nawet całkowite odcięcie dopływu. Dostępne w dwóch różnych kolorach brązowym i szarym.

Polecamy również z naszej oferty zbieracz z filtrem siatkowym inox

Zestaw połączeniowy zbieracz-zbiornik do zbiorników bez zdejmowanej pokrywy

Zestaw składa się z węża wraz ze złączką do połączenia zbiornika na deszczówkę ze zbieraczem wody deszczowej do napełniania zbiornika. Zestaw jest przeznaczony do zbiorników bez zdejmowanej pokrywy. W ofercie posiadamy również wariant zestawu wraz z kompatybilną wyrzynarką (otwornicą).

Wymiary:

  • Średnica: 32 mm
  • Długość: 30 cm

Podsumowanie

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Recenzji)

Wybierz wiersz poniżej, aby filtrować recenzje.

editNapisz recenzję