Zestaw zbiornik na deszczówkę Cubus 1000 l Speedy

1 993,98 zł 8%
1 834,46 zł brutto
1 491,43 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 1 993,98 zł -8%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dostępne

Opis pakietu

Zbiornik na deszczówkę dekoracyjny Cubus 1000 l + Zbieracz Speedy + Kranik mosiężny lub chromowany

Naziemny zbiornik dekoracyjny na deszczówkę Cubus 1000 l firmy Garantia 

Dekoracyjny zbiornik Cubus na deszczówkę o pojemności 1000 l jest dostępny w betonowoszarym kolorze. Zbiornik stanowi ekonomiczny i estetyczny sposób gromadzenia deszczówki. Charakteryzuje się uniwersalnym wzornictwem, dzięki czemu można go dopasować do każdego ogrodu. Zbiornik jest stosunkowo wąski, ale wysoki. Dzięki temu sprawdzi się wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona.

Zbiornik ma trzy przyłącza gwintowane ¾" do poboru wody. Można do nich podłączyć wyposażenie dodatkowe takie jak: kranik i zestaw węży, które nie są w standardzie wyposażenie samego zbiornika (są dostępne w naszej ofercie). Od góry ma pokrywę rewizyjną. Zbiornik Cubus został wykonany z polietylenu wysokiej jakości. To tworzywo, które pochodzi z recyklingu. Polietylen jest odporny na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych. Nie koroduje i nie blaknie pod wpływem promieni UV. Dzięki temu to trwałe rozwiązanie na lata.

Dane techniczne zbiornika Cubus:

Pojemność
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Masa
1000 l
80 cm
80 cm
184 cm
26 kg

Zbieracz wody deszczowej Speedy

Kompletny zestaw zbieracz deszczówki, rurka , otwornica, przyłącze do zbiornika.

Zbieracz wody deszczowej Speedy przeznaczony jest do napełniania zbiorników na deszczówkę. Wyposażony w sitko idealnie spełnia swoją funkcję na rurach spustowych o średnicy od 70 mm do 110 mm. Dzięki temu, że zbieracz jest elastyczny, podczas montażu nie ma potrzeby przecinania rynny, wystarczy wywiercić otwór. W skład zestawu wchodzą: uszczelka, wąż łączący 1 ¼" 32 mm o długości ok. 50 cm, otwornica. Zbieracz wody opadowej jest w kolorze ciemnoszarym i wyposażony w zawór zamykający.


Proponujemy również Zbieracz z filtrem lub Zbieracz wody deszczowej Rapido.

Kranik z gwintem zewnętrznym

Dedykowany kranik do zbiorników ozdobnych na wodę deszczową

Kranik z gwintem zewnętrznym 3/4" - stosowany do zbiorników dekoracyjnych na wodę deszczową. Dostępny w dwóch wersjach, chromowany lub mosiężny. Charakteryzuje się wysoką trwałością. Materiał, z którego został wykonany ma właściwości antykorozycjne. Dzięki temu może służyć przez długi czas bez awarii. 

Podsumowanie

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Recenzji)

Wybierz wiersz poniżej, aby filtrować recenzje.

editNapisz recenzję