Zestaw zbiornik na deszczówkę Drop 410L Inox

1 655,44 zł 5%
1 572,67 zł brutto
1 278,59 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 1 655,44 zł -5%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Na zamówienie

Opis pakietu

Zbiornik dekoracyjny Drop 410l + Zbieracz siatkowy Inox z przyłączem + Kranik mosiężny lub chromowany

Dekoracyjny zbiornik na deszczówkę Drop 410 l

Zbiornik Drop na deszczówkę o pojemności 410 l to nowoczesny i estetyczny zbiornik firmy Prosperplast polskiej produkcji. Jego cechą szczególna jest zainspirowanie kształtem kropli wody. Dzięki temu, oprócz jego funkcji zbierania wody deszczowej, stanowi ozdobę każdego ogrodu. Zbiornik jest wykonany z polietylenu wysokiej jakości, który cechuje wytrzymałość na niekorzystne warunki zewnętrzne. Nie koroduje i nie blaknie pod wpływem UV. Jest to gwarancja 

Dostępne kolory: antracyt, grys granitowy, piaskowy

Wymiary zbiornika Drop 410 l na wodę deszczową:

  • Pojemność 410 l,
  • Wysokość 1415 mm,
  • Średnica 760 mm.
W zestawie zbiornika do gromadzenia deszczówki brakuje kranika. Należy go dokupić dodatkowo - jest dostępny w naszej ofercie. 

Kranik z gwintem zewnętrznym

Dedykowany kranik do zbiorników ozdobnych na wodę deszczową

Kranik z gwintem zewnętrznym 3/4" - stosowany do zbiorników dekoracyjnych na wodę deszczową. Dostępny w dwóch wersjach, chromowany lub mosiężny. Charakteryzuje się wysoką trwałością. Materiał, z którego został wykonany ma właściwości antykorozycjne. Dzięki temu może służyć przez długi czas bez awarii. 

Zestaw połączeniowy

Połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej 

Umożliwia połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej. Długość węża 25 cm. Dostępny w dwóch różnych średnicach 25 mm i 32 mm. Wąż o średnicy 32 mm pasuje do większości zbieraczy wody deszczowej. Połączenie o średnicy 25 mm pasuje do separatora liści z funkcją napełnienia, dostępny na zamówienie. Podczas składania zamówienia prosimy o informacje dot. średnicy węża.

Polecamy obejrzeć również nasze inne oferty, jak na przykład Zestaw połączeniowy z wyrzynarką.

Zbieracz wody z filtrem siatkowym na rynnę 

Łapacz deszczówki z filtrem siatkowym, montowany na rurze spustowej

W warunkach normalnych opadów, filtr deszczówki doprowadza oczyszczoną wodę do zbiornika na deszczówkę ze skutecznością dochodzącą do 85 - 95 %. Po napełnieniu zbiornika, filtr może pełnić rolę odpływu przelewowego. Urządzenie posiada możliwość ustawienia w dwóch pozycjach: otwartej lub zamkniętej. Zintegrowane sito filtra wykonano ze stali nierdzewnej. Zbieracz wody deszczowej nadaje się do podłączenia niemal wszystkich rur spustowych, okrągłych (średnica 68 mm - 100 mm). Zbieracz przeznaczony dla dachów o powierzchni max. 70 m2. Dostępny w dwóch różnych kolorach brązowym i szarym.

W stosunku do poprzedniego modelu uległ zmianie zakres możliwych średnic rynien. Nowy model pasuje do rynny o średnicy od 68 do 100 mm. W zakładce pobierz znajdują się dodatkowe informacje oraz instrukcja montażu zbieracza.

Zasada działania

1. Deszczówka kierowana jest w dół od wejścia do filtra na wkład z sitem.
2. Zanieczyszczenia wypłukiwane są na boki wkładu.
3. Oczyszczona woda płynie kanałem wylotowym z wkładu z sitem do zewnętrznego zbiornika na deszczówkę.
4. Ustawienia dla warunków zimowych i letnich. W celu wyjęcia wkładu filtrującego należy go obrócić o 180 stopni i wyciągnąć - nie ma potrzeby demontażu korpusu filtra z rury spustowej. Wkład filtrujący można z łatwością oczyścić detergentem i szczotką.

Podsumowanie

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Recenzji)

Wybierz wiersz poniżej, aby filtrować recenzje.

editNapisz recenzję