Zestaw zbiornik na deszczówkę Drop 410L

1 411,48 zł 5%
1 340,90 zł brutto
1 090,17 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 1 411,48 zł -5%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Na zamówienie

Opis pakietu

Zbiornik na deszczówkę Drop 410l + Zbieracz z zaworem i przyłączem + Kranik w zestawie zbiornika

Dekoracyjny zbiornik na deszczówkę Drop 410 l

Zbiornik Drop na deszczówkę o pojemności 410 l to nowoczesny i estetyczny zbiornik firmy Prosperplast polskiej produkcji. Jego cechą szczególna jest zainspirowanie kształtem kropli wody. Dzięki temu, oprócz jego funkcji zbierania wody deszczowej, stanowi ozdobę każdego ogrodu. Zbiornik jest wykonany z polietylenu wysokiej jakości, który cechuje wytrzymałość na niekorzystne warunki zewnętrzne. Nie koroduje i nie blaknie pod wpływem UV. Jest to gwarancja 

Dostępne kolory: antracyt, grys granitowy, piaskowy

Wymiary zbiornika Drop 410 l na wodę deszczową:

  • Pojemność 410 l,
  • Wysokość 1415 mm,
  • Średnica 760 mm.
W zestawie zbiornika do gromadzenia deszczówki brakuje kranika. Należy go dokupić dodatkowo - jest dostępny w naszej ofercie. 

Kranik z gwintem zewnętrznym

Dedykowany kranik do zbiorników ozdobnych na wodę deszczową

Kranik z gwintem zewnętrznym 3/4" - stosowany do zbiorników dekoracyjnych na wodę deszczową. Dostępny w dwóch wersjach, chromowany lub mosiężny. Charakteryzuje się wysoką trwałością. Materiał, z którego został wykonany ma właściwości antykorozycjne. Dzięki temu może służyć przez długi czas bez awarii. 

Zestaw połączeniowy

Połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej 

Umożliwia połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej. Długość węża 25 cm. Dostępny w dwóch różnych średnicach 25 mm i 32 mm. Wąż o średnicy 32 mm pasuje do większości zbieraczy wody deszczowej. Połączenie o średnicy 25 mm pasuje do separatora liści z funkcją napełnienia, dostępny na zamówienie. Podczas składania zamówienia prosimy o informacje dot. średnicy węża.

Polecamy obejrzeć również nasze inne oferty, jak na przykład Zestaw połączeniowy z wyrzynarką.

Zbieracz wody deszczowej z filtrem i zaworem

Łapacz deszczówki z filtrem i zaworem, montowany na rurze spustowej

Zbieracz wody deszczowej firmy 3P Technik zbierając deszczówkę z małych powierzchni dachowych (do 50 m2) zatrzymuje duże zanieczyszczenia np. liście. Zbieracz deszczówki nadaje się do podłączenia niemal wszystkich rur spustowych, okrągłych (średnica 68 mm - 100 mm) i do rur o przekroju prostokątnym (60 mm x 60 mm). Zestaw zawiera przyłącze na wężyki z zestawu połączeniowego (średnica 32 mm). Zbieracze wody opadowej posiadają funkcję przelewową. Wyposażono je w zawór umożliwiający regulację ilości wody dopływającej do zbiornika lub nawet całkowite odcięcie dopływu. Dostępne w dwóch różnych kolorach brązowym i szarym.

Polecamy również z naszej oferty zbieracz z filtrem siatkowym inox

Podsumowanie

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Recenzji)

Wybierz wiersz poniżej, aby filtrować recenzje.

editNapisz recenzję