Zestaw zbiornik na deszczówkę Tower 720L Inox

2 073,08 zł 5%
1 969,43 zł brutto
1 601,16 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 2 043,73 zł -4%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Na zamówienie

Opis pakietu

Zbiornik dekoracyjny Tower 720l + Zbieracz siatkowy Inox z przyłączem + Kranik mosiężny lub chromowany

Dekoracyjny zbiornik na deszczówkę Tower 720 l

Polietylenowy zbiornik Tower do gromadzenia deszczówki o pojemności 720 l cechuje minimalistyczne wzornictwo. Zbiornik wyprodukowano w Polsce - producentem jest Prosperplast. Faktura zbiornika do złudzenia przypomina ścianą tynkową. Dzięki temu idealnie wpisuje się w otoczenie każdego domu. Oprócz tego wymiary zbiornika umożliwiają montaż nawet na ograniczonej przestrzeni w ogrodzie. Zbiornik jest wąski, ale za to bardzo wysoki - inspirowany kształtem wieży. Zbiornik w kolorze grysu granitowego.

W dolnej części zbiornika znajdują się gwintowane otwory (mosiężny gwint) o średnicy 3/4". Brak kranika w zestawie. Należy go dokupić osobno - jest dostępny w ofercie. 

Polietylen to wysokiej jakości tworzywo odporne na warunki pogodowe. Nie blaknie i nie koroduje. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Zbiorniki na wodę deszczową z polietylenu to gwarancja długoletniej trwałości.

Wymiary zbiornika na deszczówkę Tower 720 l:

  • Pojemność 720 l,
  • Wysokość 1800 mm,
  • Szerokość 590 mm,
  • Długość 790 mm,
  • Średnica odpływu 3/4".

Kranik z gwintem zewnętrznym

Dedykowany kranik do zbiorników ozdobnych na wodę deszczową

Kranik z gwintem zewnętrznym 3/4" - stosowany do zbiorników dekoracyjnych na wodę deszczową. Dostępny w dwóch wersjach, chromowany lub mosiężny. Charakteryzuje się wysoką trwałością. Materiał, z którego został wykonany ma właściwości antykorozycjne. Dzięki temu może służyć przez długi czas bez awarii. 

Zbieracz wody z filtrem siatkowym na rynnę 

Łapacz deszczówki z filtrem siatkowym, montowany na rurze spustowej

W warunkach normalnych opadów, filtr deszczówki doprowadza oczyszczoną wodę do zbiornika na deszczówkę ze skutecznością dochodzącą do 85 - 95 %. Po napełnieniu zbiornika, filtr może pełnić rolę odpływu przelewowego. Urządzenie posiada możliwość ustawienia w dwóch pozycjach: otwartej lub zamkniętej. Zintegrowane sito filtra wykonano ze stali nierdzewnej. Zbieracz wody deszczowej nadaje się do podłączenia niemal wszystkich rur spustowych, okrągłych (średnica 68 mm - 100 mm). Zbieracz przeznaczony dla dachów o powierzchni max. 70 m2. Dostępny w dwóch różnych kolorach brązowym i szarym.

W stosunku do poprzedniego modelu uległ zmianie zakres możliwych średnic rynien. Nowy model pasuje do rynny o średnicy od 68 do 100 mm. W zakładce pobierz znajdują się dodatkowe informacje oraz instrukcja montażu zbieracza.

Zasada działania

1. Deszczówka kierowana jest w dół od wejścia do filtra na wkład z sitem.
2. Zanieczyszczenia wypłukiwane są na boki wkładu.
3. Oczyszczona woda płynie kanałem wylotowym z wkładu z sitem do zewnętrznego zbiornika na deszczówkę.
4. Ustawienia dla warunków zimowych i letnich. W celu wyjęcia wkładu filtrującego należy go obrócić o 180 stopni i wyciągnąć - nie ma potrzeby demontażu korpusu filtra z rury spustowej. Wkład filtrujący można z łatwością oczyścić detergentem i szczotką.

Zestaw połączeniowy zbieracz-zbiornik do zbiorników bez zdejmowanej pokrywy

Zestaw składa się z węża wraz ze złączką do połączenia zbiornika na deszczówkę ze zbieraczem wody deszczowej do napełniania zbiornika. Zestaw jest przeznaczony do zbiorników bez zdejmowanej pokrywy. W ofercie posiadamy również wariant zestawu wraz z kompatybilną wyrzynarką (otwornicą).

Wymiary:

  • Średnica: 32 mm
  • Długość: 30 cm

Podsumowanie

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Recenzji)

Wybierz wiersz poniżej, aby filtrować recenzje.

editNapisz recenzję