Zestaw zbiornik na deszczówkę Tower 720L

1 829,12 zł 5%
1 737,67 zł brutto
1 412,74 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Na zamówienie

Opis pakietu

Zbiornik na deszczówkę Tower 720l + Zbieracz z zaworem i przyłączem + Kranik mosiężny lub chromowany

Dekoracyjny zbiornik na deszczówkę Tower 720 l

Polietylenowy zbiornik Tower do gromadzenia deszczówki o pojemności 720 l cechuje minimalistyczne wzornictwo. Zbiornik wyprodukowano w Polsce - producentem jest Prosperplast. Faktura zbiornika do złudzenia przypomina ścianą tynkową. Dzięki temu idealnie wpisuje się w otoczenie każdego domu. Oprócz tego wymiary zbiornika umożliwiają montaż nawet na ograniczonej przestrzeni w ogrodzie. Zbiornik jest wąski, ale za to bardzo wysoki - inspirowany kształtem wieży. Zbiornik w kolorze grysu granitowego.

W dolnej części zbiornika znajdują się gwintowane otwory (mosiężny gwint) o średnicy 3/4". Brak kranika w zestawie. Należy go dokupić osobno - jest dostępny w ofercie. 

Polietylen to wysokiej jakości tworzywo odporne na warunki pogodowe. Nie blaknie i nie koroduje. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Zbiorniki na wodę deszczową z polietylenu to gwarancja długoletniej trwałości.

Wymiary zbiornika na deszczówkę Tower 720 l:

  • Pojemność 720 l,
  • Wysokość 1800 mm,
  • Szerokość 590 mm,
  • Długość 790 mm,
  • Średnica odpływu 3/4".

Kranik z gwintem zewnętrznym

Dedykowany kranik do zbiorników ozdobnych na wodę deszczową

Kranik z gwintem zewnętrznym 3/4" - stosowany do zbiorników dekoracyjnych na wodę deszczową. Dostępny w dwóch wersjach, chromowany lub mosiężny. Charakteryzuje się wysoką trwałością. Materiał, z którego został wykonany ma właściwości antykorozycjne. Dzięki temu może służyć przez długi czas bez awarii. 

Zbieracz wody deszczowej z filtrem i zaworem

Łapacz deszczówki z filtrem i zaworem, montowany na rurze spustowej

Zbieracz wody deszczowej firmy 3P Technik zbierając deszczówkę z małych powierzchni dachowych (do 50 m2) zatrzymuje duże zanieczyszczenia np. liście. Zbieracz deszczówki nadaje się do podłączenia niemal wszystkich rur spustowych, okrągłych (średnica 68 mm - 100 mm) i do rur o przekroju prostokątnym (60 mm x 60 mm). Zestaw zawiera przyłącze na wężyki z zestawu połączeniowego (średnica 32 mm). Zbieracze wody opadowej posiadają funkcję przelewową. Wyposażono je w zawór umożliwiający regulację ilości wody dopływającej do zbiornika lub nawet całkowite odcięcie dopływu. Dostępne w dwóch różnych kolorach brązowym i szarym.

Polecamy również z naszej oferty zbieracz z filtrem siatkowym inox

Zestaw połączeniowy zbieracz-zbiornik do zbiorników bez zdejmowanej pokrywy

Zestaw składa się z węża wraz ze złączką do połączenia zbiornika na deszczówkę ze zbieraczem wody deszczowej do napełniania zbiornika. Zestaw jest przeznaczony do zbiorników bez zdejmowanej pokrywy. W ofercie posiadamy również wariant zestawu wraz z kompatybilną wyrzynarką (otwornicą).

Wymiary:

  • Średnica: 32 mm
  • Długość: 30 cm

Podsumowanie

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Recenzji)

Wybierz wiersz poniżej, aby filtrować recenzje.

editNapisz recenzję