Zestaw zbiornik na deszczówkę Boxy 720L Inox

2 468,44 zł 5%
2 345,02 zł brutto
1 906,52 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 2 341,83 zł 0%

Dostępne

Opis pakietu

Zbiornik dekoracyjny Boxy 720l + Zbieracz siatkowy Inox z przyłączem + Kranik mosiężny lub chromowany

Dekoracyjny zbiornik na deszczówkę Boxy 720 l

Zbiornik dekoracyjny polskiego producenta Prosperplast - Boxy charakteryzuje się dużą pojemnością - 720 l. Został wykonany w myśl nowoczesnego podejścia do planowania ogrodu. W górnej części zbiornika znajduje się pokrywa, pod którą jest miejsce do zasadzenia kwiatów. Dzięki temu zbiornik może być również wykorzystywany jako estetyczna donica. W dolnej części zbiornika znajdują się dwa otwory odpływowe wyposażone w mosiężne gwinty 3/4". Najniższy jest przeznaczony do opróżnienia zbiornika na zimę lub do połączenia kilku zbiorników w większe baterie.

Zbiornik na wodę Boxy jest dostępny w  uniwersalnym kolorze: grys granitowy. Pojemnik na deszczówkę idealnie dopasowuje się do każdego ogrodu. 
Donice po pokrywką zbiornika Boxy

Zbiornik na wodę deszczową Boxy 720 l został wykonany z polietylenu. To tworzywo sztuczne, które charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Nie blaknie i nie koroduje.

Kranik należy dokupić osobno (dostępny w naszej ofercie), ponieważ nie ma go w zestawie ze zbiornikiem.

Wymiary zbiornika na wodę deszczową Boxy 720 l:

  • Pojemność 720 l,
  • Wysokość 1360 mm,
  • Głębokość 515 mm,
  • Szerokość 1145 mm.

Kranik z gwintem zewnętrznym

Dedykowany kranik do zbiorników ozdobnych na wodę deszczową

Kranik z gwintem zewnętrznym 3/4" - stosowany do zbiorników dekoracyjnych na wodę deszczową. Dostępny w dwóch wersjach, chromowany lub mosiężny. Charakteryzuje się wysoką trwałością. Materiał, z którego został wykonany ma właściwości antykorozycjne. Dzięki temu może służyć przez długi czas bez awarii. 

Zbieracz wody z filtrem siatkowym na rynnę 

Łapacz deszczówki z filtrem siatkowym, montowany na rurze spustowej

W warunkach normalnych opadów, filtr deszczówki doprowadza oczyszczoną wodę do zbiornika na deszczówkę ze skutecznością dochodzącą do 85 - 95 %. Po napełnieniu zbiornika, filtr może pełnić rolę odpływu przelewowego. Urządzenie posiada możliwość ustawienia w dwóch pozycjach: otwartej lub zamkniętej. Zintegrowane sito filtra wykonano ze stali nierdzewnej. Zbieracz wody deszczowej nadaje się do podłączenia niemal wszystkich rur spustowych, okrągłych (średnica 68 mm - 100 mm). Zbieracz przeznaczony dla dachów o powierzchni max. 70 m2. Dostępny w dwóch różnych kolorach brązowym i szarym.

W stosunku do poprzedniego modelu uległ zmianie zakres możliwych średnic rynien. Nowy model pasuje do rynny o średnicy od 68 do 100 mm. W zakładce pobierz znajdują się dodatkowe informacje oraz instrukcja montażu zbieracza.

Zasada działania

1. Deszczówka kierowana jest w dół od wejścia do filtra na wkład z sitem.
2. Zanieczyszczenia wypłukiwane są na boki wkładu.
3. Oczyszczona woda płynie kanałem wylotowym z wkładu z sitem do zewnętrznego zbiornika na deszczówkę.
4. Ustawienia dla warunków zimowych i letnich. W celu wyjęcia wkładu filtrującego należy go obrócić o 180 stopni i wyciągnąć - nie ma potrzeby demontażu korpusu filtra z rury spustowej. Wkład filtrujący można z łatwością oczyścić detergentem i szczotką.

Zestaw połączeniowy

Połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej 

Umożliwia połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej. Długość węża 25 cm. Dostępny w dwóch różnych średnicach 25 mm i 32 mm. Wąż o średnicy 32 mm pasuje do większości zbieraczy wody deszczowej. Połączenie o średnicy 25 mm pasuje do separatora liści z funkcją napełnienia, dostępny na zamówienie. Podczas składania zamówienia prosimy o informacje dot. średnicy węża.

Polecamy obejrzeć również nasze inne oferty, jak na przykład Zestaw połączeniowy z wyrzynarką.

Podsumowanie

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Recenzji)

Wybierz wiersz poniżej, aby filtrować recenzje.

editNapisz recenzję