Zestaw zbiornik na deszczówkę Boxy 720L

2 224,48 zł 5%
2 113,25 zł brutto
1 718,09 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 2 110,07 zł 0%

Dostępne

Opis pakietu

Zbiornik na deszczówkę Boxy 720l + Zbieracz z zaworem i przyłączem + Kranik mosiężny lub chromowany

Dekoracyjny zbiornik na deszczówkę Boxy 720 l

Zbiornik dekoracyjny polskiego producenta Prosperplast - Boxy charakteryzuje się dużą pojemnością - 720 l. Został wykonany w myśl nowoczesnego podejścia do planowania ogrodu. W górnej części zbiornika znajduje się pokrywa, pod którą jest miejsce do zasadzenia kwiatów. Dzięki temu zbiornik może być również wykorzystywany jako estetyczna donica. W dolnej części zbiornika znajdują się dwa otwory odpływowe wyposażone w mosiężne gwinty 3/4". Najniższy jest przeznaczony do opróżnienia zbiornika na zimę lub do połączenia kilku zbiorników w większe baterie.

Zbiornik na wodę Boxy jest dostępny w  uniwersalnym kolorze: grys granitowy. Pojemnik na deszczówkę idealnie dopasowuje się do każdego ogrodu. 
Donice po pokrywką zbiornika Boxy

Zbiornik na wodę deszczową Boxy 720 l został wykonany z polietylenu. To tworzywo sztuczne, które charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Nie blaknie i nie koroduje.

Kranik należy dokupić osobno (dostępny w naszej ofercie), ponieważ nie ma go w zestawie ze zbiornikiem.

Wymiary zbiornika na wodę deszczową Boxy 720 l:

  • Pojemność 720 l,
  • Wysokość 1360 mm,
  • Głębokość 515 mm,
  • Szerokość 1145 mm.

Kranik z gwintem zewnętrznym

Dedykowany kranik do zbiorników ozdobnych na wodę deszczową

Kranik z gwintem zewnętrznym 3/4" - stosowany do zbiorników dekoracyjnych na wodę deszczową. Dostępny w dwóch wersjach, chromowany lub mosiężny. Charakteryzuje się wysoką trwałością. Materiał, z którego został wykonany ma właściwości antykorozycjne. Dzięki temu może służyć przez długi czas bez awarii. 

Zbieracz wody deszczowej z filtrem i zaworem

Łapacz deszczówki z filtrem i zaworem, montowany na rurze spustowej

Zbieracz wody deszczowej firmy 3P Technik zbierając deszczówkę z małych powierzchni dachowych (do 50 m2) zatrzymuje duże zanieczyszczenia np. liście. Zbieracz deszczówki nadaje się do podłączenia niemal wszystkich rur spustowych, okrągłych (średnica 68 mm - 100 mm) i do rur o przekroju prostokątnym (60 mm x 60 mm). Zestaw zawiera przyłącze na wężyki z zestawu połączeniowego (średnica 32 mm). Zbieracze wody opadowej posiadają funkcję przelewową. Wyposażono je w zawór umożliwiający regulację ilości wody dopływającej do zbiornika lub nawet całkowite odcięcie dopływu. Dostępne w dwóch różnych kolorach brązowym i szarym.

Polecamy również z naszej oferty zbieracz z filtrem siatkowym inox

Zestaw połączeniowy

Połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej 

Umożliwia połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej. Długość węża 25 cm. Dostępny w dwóch różnych średnicach 25 mm i 32 mm. Wąż o średnicy 32 mm pasuje do większości zbieraczy wody deszczowej. Połączenie o średnicy 25 mm pasuje do separatora liści z funkcją napełnienia, dostępny na zamówienie. Podczas składania zamówienia prosimy o informacje dot. średnicy węża.

Polecamy obejrzeć również nasze inne oferty, jak na przykład Zestaw połączeniowy z wyrzynarką.

Podsumowanie

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Recenzji)

Wybierz wiersz poniżej, aby filtrować recenzje.

editNapisz recenzję