Zestaw zbiornik na deszczówkę Tower Stone 500L

1 030,48 zł 5%
978,95 zł brutto
795,90 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 975,77 zł 0%

Dostępne

Opis pakietu

Zbiornik na deszczówkę Tower Stone 500l + Zbieracz z zaworem i przyłączem + Kranik mosiężny lub chromowany

Dekoracyjny zbiornik na deszczówkę Tower Stone 500 l

Zbiornik dekoracyjny Tower Stone o pojemności 500 l charakteryzuje się segmentową konstrukcją. Zbiornik wyprodukowano w Polsce przez polskiego producenta - Prosperplast. Faktura zbiornika imituje skałę łupkową. Zbiornik na deszczówkę jest w pełni funkcjonalny, a do tego estetyczny. Jego unikalne wzornictwo z powodzeniem wkomponuje się w każdy ogród. Charakteryzuje się również tym, że może być wykorzystany na małych działkach - jest wąski, ale wysoki. 

Zbiornik na wodę deszczową Tower Stone 500 l jest dostępny w kolorach: antracytowym i szarym do wyboru. W dolnej części zbiornika znajdują się gwintowane otwory odpływowe 3/4". Najniższe otwory służą do wypompowania wody na zimę. Od góry zbiornik jest wyposażony w pokrywę. Można zastosować w zbiorniku pompę zanurzeniową. 

Zbiornik na deszczówkę dekoracyjny został wykonany z polietylenu wysokiej gęstości HDPE. Dzięki temu jest bardzo odporny na niekorzystne warunki zewnętrzne. Oprócz tego nie koroduje i nie blaknie. To gwarancja długoletniego użytkowania bez awarii.

Kranik należy dokupić osobno, ponieważ nie ma go w zestawie (dostępny w naszej ofercie).

Wymiary zbiornika Tower Stone 500 l:

  • Pojemność 500 l,
  • Wysokość 1300 mm,
  • Szerokość 583 mm,
  • Długość 775 mm.

Kranik z gwintem zewnętrznym

Dedykowany kranik do zbiorników ozdobnych na wodę deszczową

Kranik z gwintem zewnętrznym 3/4" - stosowany do zbiorników dekoracyjnych na wodę deszczową. Dostępny w dwóch wersjach, chromowany lub mosiężny. Charakteryzuje się wysoką trwałością. Materiał, z którego został wykonany ma właściwości antykorozycjne. Dzięki temu może służyć przez długi czas bez awarii. 

Zbieracz wody deszczowej z filtrem i zaworem

Łapacz deszczówki z filtrem i zaworem, montowany na rurze spustowej

Zbieracz wody deszczowej firmy 3P Technik zbierając deszczówkę z małych powierzchni dachowych (do 50 m2) zatrzymuje duże zanieczyszczenia np. liście. Zbieracz deszczówki nadaje się do podłączenia niemal wszystkich rur spustowych, okrągłych (średnica 68 mm - 100 mm) i do rur o przekroju prostokątnym (60 mm x 60 mm). Zestaw zawiera przyłącze na wężyki z zestawu połączeniowego (średnica 32 mm). Zbieracze wody opadowej posiadają funkcję przelewową. Wyposażono je w zawór umożliwiający regulację ilości wody dopływającej do zbiornika lub nawet całkowite odcięcie dopływu. Dostępne w dwóch różnych kolorach brązowym i szarym.

Polecamy również z naszej oferty zbieracz z filtrem siatkowym inox

Zestaw połączeniowy

Połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej 

Umożliwia połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej. Długość węża 25 cm. Dostępny w dwóch różnych średnicach 25 mm i 32 mm. Wąż o średnicy 32 mm pasuje do większości zbieraczy wody deszczowej. Połączenie o średnicy 25 mm pasuje do separatora liści z funkcją napełnienia, dostępny na zamówienie. Podczas składania zamówienia prosimy o informacje dot. średnicy węża.

Polecamy obejrzeć również nasze inne oferty, jak na przykład Zestaw połączeniowy z wyrzynarką.

Podsumowanie

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Recenzji)

Wybierz wiersz poniżej, aby filtrować recenzje.

editNapisz recenzję