Preparat Biostart dla oczyszczalni drenażowych

Biopreparat Biostart Drenaż

44,30 zł brutto
36,02 zł netto
Biostart Drenaż
Termin dostawy 3-4 dni
Zapytaj o produkt?
  • Produkt przeznaczony do stosowania w oczyszczalniach drenażowych
  • Preparat stosuje się do rozpoczęcia pracy oczyszczalni drenażowej 
  • Produkt przyjazny środowisku

Biopreparat Biostart rozruch oczyszczalni drenażowych

Preparaty dla szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków

Biostart stosuje się w momencie rozruchu oczyszczalni drenażowej. Biostart posiada skoncentrowane mikroorganizmy, które charakteryzują się bardzo szybkim namnażaniem. Biopreparat skutecznie rozkłada substancje organiczne takie jak: azotyny, amoniak, związki fosforu, węglowodany, węglowodory czy tłuszcze. Biostart nie wywiera szkodliwego wpływu na zwierzęta, ludzi i środowisko naturalne.

W naszej ofercie posiadamy również inne preparaty do szamb oraz oczyszczalni ścieków, jak na przykład: Preparat Enzybac pożywka (Zwiększa efektywność rozkładu ścieków) czy Aktywator Neozyme (przeznaczony do rozpoczęcia pracy szamba i oczyszczalni).

Sposób dawkowania

Opakowanie wystarcza na uruchomienie oczyszczalni o pojemności do 3 000 l. Preparat należy rozpuścić w wiadrze letniej wody (do 40 °C, nie rozpuszcza się całkowicie), odstawić na 12 do 24 godziny. W ten sposób przygotowany roztwór należy wlać do sedesu i spłukać wodę. Zaszczepione organizmy zaczną działać w ciągu 2-5 dni. W ciągu eksploatacji oczyszczalni należy raz w tygodniu dosypać nową dawkę Enzybac, aby oczyszczalnia prawidłowo pracowała.

Podsumowanie

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Recenzji)

Wybierz wiersz poniżej, aby filtrować recenzje.

editNapisz recenzję