Preparat Enzybac 0,2 kg

Biopreparat Enzybac Pożywka

73,89 zł brutto
60,07 zł netto
Enzybac0,5
Opakowanie:
Termin dostawy 3-4 dni
Zapytaj o produkt?
  • Zwiększa efektywność rozkładu ścieków
  • Produkt przeznaczony do stosowania w oczyszczalniach i szambach
  • Usuwa przykre zapachy

Biopreparat Enzybac prawidłowa praca oczyszczalni i szamba

Preparaty dla szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków

Enzybac jest preparatem stosowanym w celu likwidacji uciążliwego odoru oraz prawidłowego funkcjonowania wszelkich rodzajów oczyszczalni biologicznych i szamb. Preparat posiada szczepy bakterii oraz specjalne enzymy, dzięki którym przyspiesza procesy biochemicznego rozkładu ścieków. Zawarte bakterie i enzymy w tym biopreparacie przyczyniają się do rozkładu złożonych związków organicznych (węglowodory, białka, tłuszcze) na związki proste jakimi są woda, dwutlenek węgla czy związki azotu. Preparat redukuje nieprzyjemne zapachy z szamb czy oczyszczalni ścieków, nie powoduje korozji i uszkodzeń instalacji ściekowych. Enzybac nie wywiera szkodliwego wpływu na zwierzęta, ludzi i środowisko naturalne. Posiada atest PZH.

W naszej ofercie posiadamy również inne preparaty do szamb oraz oczyszczalni ścieków, jak na przykład: Preparat Enzybac pożywka (Zwiększa efektywność rozkładu ścieków) czy Aktywator Neozyme (przeznaczony do rozpoczęcia pracy szamba i oczyszczalni).

Sposób dawkowania

  • Szamba bezodpływowe (o pojemności ok. 10 m3) - jednorazowo zastosować 100-150 g (2-3 miarki) preparatu, eksploatacyjnie raz na tydzień 20 g (1/2 miarki).
  • Oczyszczalnie przydomowe - jednorazowo 40 g (1 miarka) preparatu, eksploatacyjnie raz na tydzień 20 g (1/2 miarki) przez WC na każdych 3 użytkowników. Zaleca się raz na pół roku, dodatkowo zastosować preparat udrożniający Enzymix. Stosuje się go w celu usunięcia substancji organicznych z sieci drenażu rozsączającego i filtra piaskowego.
  • Szamba osiedlowe - jednorazowo 20 g (1/2 miarki) preparatu na każdy 1 m3 ścieków, eksploatacyjnie raz na tydzień 3-5 g na każdy 1 m3 ścieków dopływających.
  • Latryny, doły gnilne - 1 miarkę preparatu rozpuścić w 1 l wody i wlać do powierzchni odchodów. Zabieg najlepiej powtarzać co drugi dzień, aż do zaniku odoru; następnie stosować jedną miarkę raz w tygodniu.
  • Mechaniczno-biologiczne oczyszczalnie ścieków - preparat najlepiej działa przy dozowaniu bezpośrednio do sieci kanalizacyjnej lub przepompowni. Stosuje się 0,5-2,5 g preparatu na 1 m3 ścieków. Preparat przed dozowaniem rozpuścić w wodzie, a następnie wlać do sieci kanalizacyjnej.

Podsumowanie

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Recenzji)

Wybierz wiersz poniżej, aby filtrować recenzje.

editNapisz recenzję