Zestaw zbiornik na deszczówkę Barrique 250L

1 184,58 zł 5%
1 125,36 zł brutto
914,92 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 1 118,16 zł +1%

Najniższa cena produktu 1 125,36 zł z dnia 15.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Na zamówienie

Opis pakietu

Zestaw składa się ze zbiornika dekoracyjnego Barrique 250, zbieracza z zaworem i przyłączem oraz z kranika mosiężnego lub chromowanego. Zestaw znajdzie zastosowanie w każdym ogrodzie z uwagi na wysokie walory estetyczne. Ponadto warto zauważyć, że charakteryzuje się wysoką trwałością, co zapewnia długotrwałą pracę bez awarii.  

Beczka Barrique 250l

Zbiornik na deszczówkę, dekoracyjny, ogordowy

Inspirując się oryginalną dębową beczką "Barrique" stworzono ten wyjątkowy dekoracyjny zbiornik wody deszczowej. Konstrukcję beczki zaplanowano uwzględniając oszczędność miejsca. Umożliwia to wąski profil zbiornika. Wzór okuć pochodzi z beczek piwa bawarskiego. Ma chropowatą fakturę, dlatego beczki wydają się jeszcze bardziej rustykalne. Zbiornik na deszczówkę "Barrique" ma jedno przyłącze z przodu ¾ ", gdzie może być przykręcony kranik. Jest również wylot 3/4" do opróżniania zbiornika przed przymrozkiem lub aby umożliwić połączenie zbiorników. Pokrywa ma blokadę. Zbiornik na deszczówkę posiada 2 lata gwarancji i dostępny jest w kolorze ciemnego brązu. 

Do kompletnej instalacji należy dobrać odpowiedni zbieracz wody deszczowej (dopasowany do średnicy i koloru rynny), dopasować podłączenie zbieracza ze zbiornikiem oraz kranik dostępny w dwóch kolorach: mosiężnym i chromowanym. Wszystkie elementy znajdą Państwo u nas w sklepie w akcesoriach do deszczówki.

Brak kranika w zestawie, jednak znajdziecie go Państwo w naszej ofercie, polecamy np. Kranik z gwintem zewnętrznym 3/4".

Wymiary

Pojemność [l]
Średnica [cm]
Wysokość [cm]
250
60,00
105,00

Opis

Pojemność
250l

Kranik z gwintem zewnętrznym

Dedykowany kranik do zbiorników ozdobnych na wodę deszczową

Kranik z gwintem zewnętrznym 3/4" - stosowany do zbiorników dekoracyjnych na wodę deszczową. Dostępny w dwóch wersjach, chromowany lub mosiężny. Charakteryzuje się wysoką trwałością. Materiał, z którego został wykonany ma właściwości antykorozycjne. Dzięki temu może służyć przez długi czas bez awarii. 

Zestaw połączeniowy

Połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej 

Umożliwia połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej. Długość węża 25 cm. Dostępny w dwóch różnych średnicach 25 mm i 32 mm. Wąż o średnicy 32 mm pasuje do większości zbieraczy wody deszczowej. Połączenie o średnicy 25 mm pasuje do separatora liści z funkcją napełnienia, dostępny na zamówienie. Podczas składania zamówienia prosimy o informacje dot. średnicy węża.

Polecamy obejrzeć również nasze inne oferty, jak na przykład Zestaw połączeniowy z wyrzynarką.

Zbieracz wody deszczowej z filtrem i zaworem

Łapacz deszczówki z filtrem i zaworem, montowany na rurze spustowej

Zbieracz wody deszczowej firmy 3P Technik zbierając deszczówkę z małych powierzchni dachowych (do 50 m2) zatrzymuje duże zanieczyszczenia np. liście. Zbieracz deszczówki nadaje się do podłączenia niemal wszystkich rur spustowych, okrągłych (średnica 68 mm - 100 mm) i do rur o przekroju prostokątnym (60 mm x 60 mm). Zestaw zawiera przyłącze na wężyki z zestawu połączeniowego (średnica 32 mm). Zbieracze wody opadowej posiadają funkcję przelewową. Wyposażono je w zawór umożliwiający regulację ilości wody dopływającej do zbiornika lub nawet całkowite odcięcie dopływu. Dostępne w dwóch różnych kolorach brązowym i szarym.

Polecamy również z naszej oferty zbieracz z filtrem siatkowym inox

Zobacz także

Czujnik poziomu cieczy CS-04

  • Czujnik do zbiorników na deszczówkę i szambo
  • Zasilanie 230 V lub bateryjne 3,6 V R14
  • Zintegrowana aplikacja do zarządzania
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
599,00 zł
486,99 zł netto
Ocena
star star star star star
2022-07-01

Super wygląda

Beczka na prawde wygląda jak drewniana. Jestem Bardzo zadowolona. Polecam